Güz Masalı

Güz Masalı 31. Bölüm Özeti 16 Eylül Viraj Janvi’yi Buldu!

Güz Masalı 31. Bölüm Özeti 16 Eylül. Viraj sonunda Janvi’yi buldu. İşte Güz Masalı 31. bölüm özeti!

Güz Masalı 31. Bölüm Janvi’nin Bayan Avasti’yi evine götürmesiyle başlar. Onu gören Bay Avasti şaşırınca Janvi, susuyorsam teyzenin hatırına deyip oradan gider. Fotoğrafçıya gittiğinde fotoğrafçı para ödülü verilen Janvi’yi karşısında görünce şaşırır.

Janvi ise adamın tavırlarından rahatsız olup oradan kaçar. Adam hemen durumu Unniyal’a bildirir ve kadının kaçtığını da ekler. Sia derneğe geri döndüğünde Ragav’ın Kriş ve diğer çocuklarla saklambaç oynadığını görüp onları izler. Viraj ise Ragav’ı takip ederken kaza geçirir. Unniyal’a öfkeyle tamirci bulmasını söyler.guz masali 31 bolum ozeti resmi 1

Viraj tamir için Ragav’a gelir ama Ragav’ın şişman arkadaşı Sundar kişisel bazı işleri var der. Viraj başlatma kişisel işlere deyip içeri girmek üzeredir. Sia ise körebe oynamaya katılacaktır ama gözleri bağlanınca eskiyi hatırlayıp korkar. Sonrasında cesaretini toplayıp körebeye başlar.

Sundar ise Viraj’a Ragav’ın aşık olduğunu söyleyince Viraj aşkın ne olduğunu bilirim neyse kalsın deyip çıkar. Viraj daha sonra fotoğrafçıya gidip Janvi’nin dernekte olduğunu öğrenir. Derneğe geldiğinde Janvi de Kriş’in karnını doyurmayla meşguldür.

Güz Masalı 16 Eylül Özeti Aşık Ragav!

Sia çorba kasesini içeri götürmek için girdiğinde Viraj oraya gelir. Kriş’in topu ise Viraj’ın dibine kadar gelir. Viraj topu alarak telefonundan Janvi’nin resmini gösterip bu kadını gördün mü eğer yerini söylersen sana hem topunu hem de çikolata veririm der. Kriş resme bakar ama konuşamayınca Viraj cevap vermiyor diye sinirlenir üstüne bir de şarjı bitince çaresiz kalır.guz masali 31 bolum ozeti resmi 2

Bir kadına burada Janvi adında biri var mı diye sorar. Kadın Janvi bu gün buradan ayrıldı deyince Viraj şansıma bak deyip giderken Kriş de Sia’ya Viraj’ı işaret eder. Sia bir şey anlamadan Viraj’ın sırtını görür.

Kriş’in gitme saati geldiğinde Raghav hadi gidelim dese de Kriş Sia’nın arkasına saklanır. Sia da kalsın dese de Ragav zorla onu eve götürür. Kriş’in annesi gelir ve sende bir tuhaflık var deyince Ragav dernekten ve Sia’dan bahseder. Kriş’in annesi o zaman Sia’ya hislerinden bahsetmelisin der. Ragav’ın arkadaşı da destek olur.

Viraj ise otele dönüp ben nasıl oldu da Priya’ya baktım diye kendine zarar verir ve Janvi’nin resmine bakıp bana dön artık der. Unniyal tapınağa gidip dua etme konusunda Viraj’ı ikna eder. Sia da tapınaktadır.

Viraj Sia’yı çıkarken görür ama arkasından yetişemez. Viraj yanındaki kadının dernekte gördüğü kadın olduğunu hatırlayıp Janvi’nin dernekte olduğunu anlar.guz masali 31 bolum ozeti resmi 4

Sia Ragav’ın yanına gelir. Ragav ise tamir ile uğraşmaktadır. Sia’yı arkadaşı Sundar zannedip alet ister. Sia yanlış alet verince Ragav kızarak çıktığında Sia’yı görüp utanır. Sundar ve Kriş de gülümser. Sia Kriş için kıyafet almıştır. Kriş kıyafeti giyince derneğe dönerler.guz masali 31 bolum ozeti resmi 5

Viraj da derneğe gelmiştir. Derneğe girmeden telefonda konuşurken Janvi’nin arabanın yanından geçtiğini araba aynasından görür. Janvi diye seslense de Janvi duymaz ama Viraj Janvi’nin isim değiştirdiği düşünüp çok etkilendim diye adım adım içeri girer. Sia ise etrafında çocuklar onlarla iyi vakit geçirmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu