Güz Masalı

Güz Masalı 32. Bölüm Özeti 17 Eylül Viraj Janvi’nin Yanında!

Güz Masalı 32. Bölüm Özeti 17 Eylül. Sia Kriş’in bakıcısı oldu, Viraj ise Sia’yı buldu ama karşısına çıkmıyor. İşte Güz Masalı 32. bölüm özeti!

Güz Masalı 32. Bölüm Viraj’ın derneğe girmesiyle başlar. Viraj tüm odaları tek tek ara ama Sia Kriş ile dışarıda oyun oynamaktadır. Viraj Janvi’nin olmadığını söylediklerinde evrakları etrafa saçıp Janvi’nin adını arar. Viraj’ın bu hali herkesi kızdırır sonunda kadınlar bir olup onu dışarı çıkarır ama Viraj geri dönüp karımı alacağım diye bağırır.guz masalı 32 bolum ozeti resmi 2

Kadınlardan biri gelip bir adam geldi deyip olanları anlatır tam karısının adı diyecektir ki Sundar gelir ve Kriş’i götürür. Sundar Ragav’a Sia konusunda takılınca Ragav ben de ne düşündüğümü bilmiyorum tek bildiğim gözlerinde gördüğüm acı beni de acıtıyor der. Kriş onun elini tutup göğsüne götürür. Bir sonraki gün Raghav Kriş’i Sia’ya emanet edip gider.

Dernekteki herkes tapınğa gidecektir. Tapınakta kadınlardan biri Teej olduğunu söyler ve bu gün kadınlar eşleri için dua eder diye ekler. Sia başta dua etmek istemese de sonunda Viraj’ın her nerede olursa olsun mutlu olması için dua eder. Viraj ise bu sırada polis zoruyla derneğe girer. Kadınların kötü işler yaptığını bahane edip dernektekileri çıkarırlar. Dernekte kim varsa çıkaran polis Viraj’a aradığınız kadın yok deyince Viraj sinirlenir ve madem öyle derneği tüm giriş çıkışlarını kapatın içeri giremesin der.guz masalı 32 bolum ozeti resmi 3

Kriş’in babaannesi yani derneği sahibi gelip polise tokat atar. Polis neye döndüğünü şaşırırken Unniyal Viraj’a Janvi’yi daha sonra arayalım der. Bu sırada Kriş kaybolunca Sia onu aramaya başlar ama bir türlü bulamaz. Kriş’i bir balon satıcısı arkasından koşarken gören Sia onu fark edip seslenir.

Kriş yolun ortasında olduğunu unutup beklerken araba yaklaşmaktadır. Sia koşup Kriş’i kurtarır. Ragav ise ikisini kurtarır. Sia bayıldığı için Ragav onu hastaneye götürür. Olayın ayrıntılarının öğrenen babaanne hastaneye gider. Sia kendine gelince Kriş ona sarılır. Babaanne Kriş’in bir daha derneğe gitmeyeceğini söyler.

Güz Masalı 17 Eylül Özeti Sia Kriş’in Bakıcısı Oldu

Sia babaannenin bu kararı nedeniyle üzülürken Kriş de üzgündür ama babaanne Sia’ya evlerinde Kriş’e bakıcılık yapmasını söyler. Sia kafası karışık olsa da iş bulduğu için mutludur. Ragav ise Sia’nın gözlerinin içine bakıp çıkar.Viraj ve Unniyal hala arabada derneğin önünde beklemektedir. Unniyal umudu kesmiş halde Janvi’yi her yerde aradık ama yok der.

Viraj hiçbir işe yaramazsın diye düşünürken Janvi’nin beyaz bir arabadan bindiğini görür.ler. Dernekteki kadınlar Sia’yla vedalaşır, araba harekete geçer. Viraj nereye gittiğini merak edip takibe başlar. Geldiği evin önüne kadar onu takip eder. Sia ise konağa geldiğinde Kriş’i görünce dünya onun olur. Ragav ise tamirhanede sürekli Sia’yı düşünmektedir.guz masalı 32 bolum ozeti resmi 4

Sundar gidip duygularını açması konusunda ısrar eder. Bu sırada Viraj ve Unniyal tamirhaneye gelir. Karşısında Ragav’ı gören Viraj şaşkındır. Viraj tamir için parayı uzatınca Ragav verdiği paranın az olduğunu söyleyince Unniyal araya girer. Ragav onu durdurunca Viraj parayı fırlatıp senin karşında Viraj Dobriyal var deyip arabaya biner. Ragav onu durdurunca Viraj eline benzini alıp  motorsikletin üzerine dökmeye başlar. Kibriti attığında kibritin sönmüş olması nedeniyle Sundar kahkaha atar. Ragav onu uyarınca Viraj etrafındaki tamir aletlerini yere döker sonra ikili kavga etmeye başlar. Unniyal ve Sundar onları ayırır. Viraj arabaya binip Unniyal’ı orada bırakır.

Sia Kriş’in babasının acı bir şekilde öldüğünü öğrenir. Kriş içi,n kıyafet alırken bir albümü düşüren Sia, Ragav ve Kriş’in fotoğraflarını görünce şaşırır. Kriş’in annesi gelir ve Ragav’ın çok önemli bir nedenden dolayı evi terk ettiğini söyler. Unniyal sonunda Viraj’a ulaşır ve beni bir daha yalnız bırakma deyip acıktığını söyler. Viraj ona bağırır ve beklemesini söyler.

Janvi’yi bir çiçekçide gören Viraj ona yaklaşır ama yere çiçek düşünce Janvi onu alıp yerine koyar. Ardından beyaz çiçekler alıp oradan uzaklaşır. Viraj Janvi’nin düşürdüğü gülleri alıp hayallere dalar. Unniyal onu durdursana deyince Viraj onun beni bulmasını istiyorum biliyorsun oyunu severim der. Sundar ise Ragav’ı abisinin ölüm yıldönümünde gitmesi için ikna etmeye çabalarken Sia gelir ve ne olursa olsun sen o evin oğlusun ve görevini yerine getirmelisin diye ikna etmeye çalışır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu