Güz Masalı

Güz Masalı 33. Bölüm Özeti 18 Eylül Viraj Hafızasını Kaybetti!

Güz Masalı 33. Bölüm Özeti 18 Eylül. Janvi Viraj’ı gördü ama Viraj hafızasını kaybetti. İşte Güz Masalı 33. bölüm özeti!

Güz Masalı 33. Bölüm Ragav’ın ölüm yıl dönümüne katılmasıyla başlar. Ragav’ı gören babaanne sinirleneckken Domal onu durdurur ve insanlar var şimdi değil der. Kriş ise sevinçle gelip Ragav’ın kucağına otursa da babaanne Sia’ya işaret edince Sia Kriş’i odaya götürür. İnsanlar gidince babaanne Ragav’a nasıl olur da buraya gelmeye cüret edersin yeni mi aklına geldi abin der.guz masali 33 bolum ozeti resmi 1

Ragav her an aklımda böyle bir günde gelmemi isteyen biri oldu ondan dolayı geldim der. Babaanne senin yüzünden biri bu aileden gitmişken nasıl geldin derken Sia şok olur. Babaanne sakın bir daha bu eve girmeye kalkma deyince Ragav çıkacaktır ki Kriş gitme diye onu durdurur.

Komal oğlunu durdurunca bu defa Kriş ona sinirlenir ve amca deyince Ragav dönüp ona acı dolu gözlerle bakar. Evdeki herkes Kriş’in konuşmasına şaşırmıştır. Ragav sonunda konuştu dercesine Sia’ya bakar. Komol Ragav’a yine gel dese de babaanne bir daha gelmesin der. Komol yıllardır konuşmayan oğlum konuştu Ragav gelecek der. Ragav eşyalarını alıp gelir. Babaanne kabul etmek zorunda kalır ama onu aileden saymayacağını ve onunla konuşmayacağını da ekler. guz masali 33 bolum ozeti resmi 2

Kriş dondurma almaya Ragav ile gidecekken Sia’ya da ısrar edince birlikte dondurma almak için çıkarlar. Bu sırada onları gören Viraj deliye dönüp bunu nasıl yaparsın diye onlara doğru koşarken Ragav’ın kız kardeşi Nataşa Viraj’a çarpar. Viraj’ı eve götürürler. Sia başta onu görmese de hastanın kolundaki iki saatten Viraj’mı diye yüzüne bakar.

Viraj’ı görünce deliye dönen Sia odasında ağlarken Kriş de ona bakmaktadır. Sia sakın bunları kimseye anlatma anlaştık mı sırdaş deyip gözyaşlarını siler. Komol ise Sia’nın yaralı insanları görmekten korktuğunu düşünüp korkularıyla yüzleşsin diye hastanın başında kalacaksın diye zorlar.

Güz Masalı 18 Eylül Özeti Sia Viraj’ı Gördü!

Sia rüyasında Viraj’ın kendine geldiğini elindeki silahı Kriş’e doğrultup karım Janvi’yi verin dediğini görür. Kriş’e ateş ettiğini görünce korkuyla uyanır. Korkularımla yüzleşmeliyim deyip Viraj’ın odasına gider. Viraj uyurken sen Janvi’yi öldürdün ama ben yeni adımla Sia olarak karşındayım der. Viraj uyanır ve ona doğru gelir. guz masali 33 bolum ozeti resmi 3

Viraj bir anda bayılır. Doktor gelir ve Viraj’ın hafızasını kaybettiğini söyler. Viraj ne zaman ayağa kalkmaya çalışsa bayılmaktadır. Ragav Viraj kimdir diye araştırması için Sundar’dan yardım alır.

Bu sırada Viraj’ın cüzdanına da bakarken Sia Viraj’ın hep resmini taşıdığını hatırlayıp korkar. Ragav cüzdanda bir kağıt parçasından başka bir şey bulamadım deyince Sia rahatlar. Ragav olay yerine gidip biri bir şey buldu mu diye araştırmak üzere çıkar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu