Güz Masalı

Güz Masalı 34. Bölüm Özeti 19 Eylül Janvi Karakolda!

Güz Masalı 34. Bölüm Özeti 19 Eylül. Sia Viraj rol yapıyor diye korkarken karakolluk oldu. İşte Güz Masalı 34. bölüm özeti!

Güz Masalı 34. Bölüm Ragav’ın Sia’ya geçmiş nereye gidersen git hiç durmadan devam eden hayatın parçasıdır demesiyle başlar. Sia anneniz kızacak deyip uzaklaşır. Ragav cüzdanı karıştırıp bir kağıt parçası bulur. Üzerinde Janvi yazıyordur. Sia Kriş’i Viraj’ın yanında otururken bulur.guz masali 34 bolum ozeti resmi 1

Viraj Sia’ya hakkımda bir şey biliyor musun deyince Sia ona hayır deyip bir yabancı gibi davranır. Viraj onu takip edip bir şey söyle deyince Ragav görüp Viraj’a uzak durmasını söyler. Sia Viraj’ı savunup sadece hakkında bir şey bilip bilmediğini soruyordu der. Ragav ise bu adam normalken çekilmezdi şimdi daha beter deyip yakında her şeyi hatırlar diyerek odaya götürür.guz masali 34 bolum ozeti resmi 2

Komal Viraj’ın geçmişi hatırlaması için konsantre olmasını ister. Viraj’ın tek hatırladığı şey Janvi ismidir, yüzünü ve kendisiyle ilişkisini hatırlayamaz. Sia bunu duyup rahatlar ama Viraj’ın rol yapıp yapmadığından emin olmak ister. Viraj ise geçmişi merak etmektedir.

Güz Masalı 19 Eylül Özeti Viraj’ın Rol Mü Yapıyor?

Sundar Ragav’a Viraj’ın arabasının Janvi adında bir kadın adına olduğunu söyler. Adresi Manali’de diye belirtince Viraj biraz düşünür. Sia ise korkmaktadır. Komal eğer bu Janvi’yi bulabilirsek her şeyi öğreneceğiz der. Manali’ye gidip her şeyi öğrenmeye karar verirler. Viraj da gitmek isteyince Komal hayır Ragav seninle burada olacak der.

Viraj’ın en sevdiği şarkıyı duyan Sia şok olur ve koşarak radyoyu kapatır. Tam arkasında Viraj’ı görünce şok olsa da Viraj bu şarkıyı anlamadığımdan ben de sevmiyorum der. Sia şok olurken Viraj peki ya siz deyince Sia odadan hızla uzaklaşır.guz masali 34 bolum ozeti resmi 3

Sia Viraj’ın hafıza konusunda oyun yapıp yapmadığını anlamak için mutfakta onunla vakit geçirir. Ragav ise bunu görüp bu adam her kimse gidip kendim öğreneceğim ve onu bu evden atan ben olacağım diye düşünür. Sia ise gerçeği söylemeye karar verir. Yoksa Viraj hafızası geri gelince bu aileye de zarar verir benim yüzümden onlar sıkıntı yaşar hele Kriş’e bir şey olsa kendimi affedemem diye düşünür.

Sia Viraj’ın kocası olduğunu söyleyecektir ki onu markete gönderirler. Janvi dışarı çıktığında polisler onu görüp arandığını hatırlarlar. Viraj ise Janvi’nin ardından gidip unuttuğu kredi kartını verecektir ki polislerin onu götürmesine engel olur.

Sundar da durumu görüp Ragav’a haber verir. Polis Janvi’yi sorguya alırken Ragav gelir ve nasıl olur da savcı kararı olmadan onu buraya getirirsiniz deyip Viraj ve Sia’yı eve götürür. Evdekiler neden geciktin deyince Ragav olayı örtbas edip kredi kartı çalınınca şikayette bulunduk der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu