Güz Masalı

Güz Masalı 35. Bölüm Özeti 20 Eylül Ragav Viraj’ı Kurtardı!

Güz Masalı 35. Bölüm Özeti 20 Eylül. Ragav Viraj’ı kurtarıyor ama Sia’yı ondan kıskanıyor. İşte Güz Masalı 35. bölüm özeti!

Güz Masalı 35. Bölüm Janvi’nin gerçeği söylememeye karar vermesiyle başlar. Ragav ise Viraj’ın hafızası yerine gelir etraftakilere zarar verir diye düşünü Manali’ye gitmek yerine Sundar’ı gönderir. Viraj ise göğsündeki dövmeye dikkat eder. Janvi ile bağlantısını düşünmeye başlar. Ragav ise Kriş’e bisiklet sürmeyi öğretirken Kriş düşünce babaanne Ragav’a kızar ama Janvi Ragav’ı savunur.guz masali 35 bolum ozeti resmi 1

Janvi Viraj’ın düzenli olma takıntısını bildiği için odayı dağıtıp rol yapıp yapmadığını denmeye karar verir. Odayı dağıtıp perde arkasına gizlenir. Viraj her yeri toplarken Janvi’yi görür. Janvi’ye babaannenin düzeni sevdiğini söyleyip disiplin olmayan hayat dümensiz gemi gibidir der. Babaanne odanın yanından geçerken bunu duyup odasına gider ve kapıyı kilitler.

Oğlunun resminin kapak resmi olan kullanıldığı dergiye bakan babaanne aynı cümleyi dergide okur. Viraj neden iki saat taktığını bilmediğini söyleyip saatin birini janvi’ye verir ve hafızam gelene kadar bu sende kalsın der.

Tanişa okulda derece yapınca müjdeli haberi Ragav’a verir ve ödül olarak çikolata ister. Komal da bu güzel haberi parti yaparak kutlayalım der. Ragav  elinde çikolata ile gelince Viraj yakış mı diyerek mor gömlek içinde gelir. Evdeki herkes şok olurken babaanne ölen oğlum mor giyinmeyi çok severdi der. ragav’ın sabrı taşar ve Viraj’ın yakasından tutup aile işlerimize sakın karışma yoksa seni pişman ederim der. guz masali 35 bolum ozeti resmi 2

Komal Ragav’ın da partide olmasını çok ister ve onu ikna edecek kişi Sia’dan başkası değil diye düşünür. Sia Ragav’a geçmiş geçmişte kaldı, geçmişte takılıp kalırsan ilerleyemezsin der. Ragav bunları söyleyen sen misin deyince Sia evet çünkü seni tanıyorum, sen bunu yapmalısın ailenin acı anlarında yanında olduğun gibi sevincinde de onlarla olmalısın der ve partiden bahseder.

Güz Masalı 20 Eylül Özeti Ragav Kıskanırsa!

Sia’nın üzerine süt dökülünce Komal kıyafetlerinden birini giymesini söyler. Sia eğer sare giyersem Viraj’ın tepkisine bakabilirim diye düşünüp giyinir ama Viraj beklediği gibi bir tepki vermez.

Partide herkes ısrar edince Ragav gitar çalarken Sia şarkı söyler. Viraj Sia’ya yaklaşınca Sia korkar, Viraj ise sesiniz çok hoş der. Ragav sinir olur. Kriş dondurma yemek isteyince birlikte dondurma almaya giderler. Viraj onları durdurup Sia’nın yanına oturunca Ragav yine sinir olur. Dondurma yerlerken bir çarpışma sesi gelir, herkes oraya koşar. guz masali 35 bolum ozeti resmi 3

Viraj havuza düşmüş ve biri beni kurtarsın diye bağırmaktadır. Sia onun ne kadar iyi yüzdüğünü hatırlayıp numara yapmadığını düşünür. Ragav onu kurtarır, hep birlikte eve dönerler. Sia ateş ölçmek için geldiğinde Viraj onun elinden tutup hafızamı kaybetsem de birinin bir şey gizlediğini anlıyorum beni tanıyor musun der.guz masali 35 bolum ozeti resmi 5

Sia hayır diyerek korkarak gitmeye çalışınca yoksa size zarar mı verdim der. Sia gitmek isteyince Ragav’a teşekkürümü iletirseniz sevinirim der. Ragav ise evdeki herkesin ilgi odağı haline gelen Viraj’ın odasına girip resmini çeker. Viraj şok olunca Ragav Sundar senin kim olduğunu bulmak için resim istedi der. Viraj peki bana neden bu kadar kızgınsın, adım ne deyince Ragav adını önemsemedim bile hafızan gelsin seni bu evden atacağım deyip çıkar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu