Güz Masalı

Güz Masalı 36. Bölüm Özeti 21 Eylül Viraj Rol Yapıyormuş!

Güz Masalı 36. Bölüm Özeti 21 Eylül. Viraj’ın hafıza kaybı bir yalanmış! İşte tüm ayrıntılarıyla Güz Masalı 36. bölüm özeti!

Güz Masalı 36. Bölüm özetine geçmeden önce geçen bölümde olanları kısaca hatırlayacak olursak; Sia Viraj’ın rol yapıp yapmadığını anlamak için sare giymiş, şarkı söylemişti. Sia Viraj’ın havuza düşmesi ve yardım istemesiyle numara yapmadığını düşünmüştü. Ragav ise Sia’nın Viraj’a bu kadar yakın olmasından rahatsız olmuş bir an önce Viraj’ı evden göndermek için onu araştırmıştı. Gelelim Güz Masalı 36. bölüm ayrıntılarına.

Ragav mekik çekip sayarken Sia’yı görür. Sia bitkileri sularken Ragav gözünü ondan alamamaktadır. Sia ile konuşmak için gittiğinde hortuma basar. Sia su kesilince ne oldu diye bakarken Ragav’ın hortuma bastığını görür. Ragav hareket edince su Ragav’ın yüzüne gelir. Sia defalarca özür dileyip içeri girer.guz masali 36 bolum ozeti resmi 1

Komal’ın işi olunca Viraj ile ilgilenecek kişi Sia olur. Ragav ise ailemi onunla bırakamam deyip evde kalır. Ayrıca Sundar’ın Janvi hakkında bilgi topladığını kadının öldüğünü söyler. Komal şok olur. Sia ise onları duyup yakında Viraj’ı da bulacaklar diye düşünür.

Ragav, Kriş’i okula gitmeye ikna eder. Sia Viraj’a yemek götürdüğünde Viraj yalnız hissediyorum biraz yanımda kalır mısın der. Sia’ya Janvi kim bilmiyorum ama eminim senin gibi nazik, sevgi dolu biridir der. Sia biraz işim var diyerek odadan çıkar. Ragav ise Viraj’ın dernekte olay çıkaran kişi olduğunu öğrenip onu evden atmayı planlar.

Ragav Viraj’ın eşyalarını toplarken Viraj ne oluyor deyince Ragav daha adını bile bilmiyoruz daha fazla burada kalmana izin vermeyeceğim der. Sia ikna etmek istese de Ragav kapıyı kapatıp eşyaları toplar. Viraj ise kalmasına izin vermesi için yalvarır. Ragav daha sonra okul çıkışında Kriş’e Viraj’ı kovduğunu ama Sia’ya da ilk kez kızdığını söyler. Kriş özür dilemesini tavsiye eder.guz masali 36 bolum ozeti resmi 2

Babaanne Komal’a Viraj’ı görünce ölen oğlum Dev’i hatırlıyorum derken Viraj’ın tartaklandığını görürler. Koşarak Viraj’ı kurtarırlar. Viraj Ragav’ın onu kovduğunu, eşyalarının çalındığını ve dayak yediğini anlatır. Komal onu hastaneye götürür.

Ragav ise Sia’dan özür diler ve Viraj nerede olursa olsun ona yardım edeceğim ama evimde olmasına dayanamıyorum der. Bu sırada kapı çalar. Ragav karşısında Viraj’ı görünce şok olur. Babaanne Ragav’a onun bu halde olmasından sen sorumlusun deyince Ragav dernekte olay çıkaran kişi bu adammış kısaca kadınlara saygısı olmayan bir adamın burada işi yok der. Babaanne bir kadına aşık olan adam bunu yapmaz Viraj’ın Janvi’ye olan sevgisini biliyorsun der. Ragav ise bu sevgi insanlara zarar vermeyeceği anlamına gelmiyor der.

Güz Masalı 21 Eylül Özeti Ragav Sia Yakınlaşması!

Viraj bir yabancı için oğlunuzu karşınıza almanıza gerek yok diye kendini acındırır. Babaanne konu kapandı Viraj burada der. Komal Viraj’ı uyutmaya çalışır. Viraj babaanneye gelir ve olanlardan dolayı özür diler, Janvi beni bulacak diye ekleyince babaanne üzgünüm ama Janvi hayatta değil der. Viraj bunu duyup bayılır.

Kendine geldiğinde Janvi sen geçmişi hatırlatacak son şansımdın diye ağlar. Komal hafıza kaybının nedenini bulursak sorun çözülür söz veriyorum raporlarına ulaşacağım der. Viraj sulama ile uğraşan Sia’nın yanına gelince Sia yine korkar.guz masali 36 bolum ozeti resmi 3

Viraj benden uzak durma sebebi ya beni sevmiyorsun ya da sevdiğin biri var der. Ragav bu sırada onları görüp konuşmayı bölünce Viraj Sia’nın tavırlarına bakıp Ragav’ı seviyor musun deyince Sia bir şey demeden utanarak içeri kaçar. Komal ise raporlara ulaşır ve Viraj iç kanama geçirmemiş ama hafıza kaybı neden acaba diye düşünür.

Komal herhangi bir şey olmamasına rağmen neden hala bu durumdasın derken ragav öfkelenir ve neden bu eve geldin, amacın ne diye bağırıp yeniden onu kovar. Bu sırada Viraj öfkelenir ve hafızam gelse burada zaten durmam çaresiz olduğum için buradayım çünkü hatırlamıyorum ama yine de gideceğim der.

Kapı çalar ve Komal yanlış raporların verildiğini öğrenip asıl rapora bakar. Beyin hasarı nedeniyle hafıza kaybı yaşadığını söyler. Viraj gerçek bu işte diye bağırır ve gitmemi isteyen varsa şimdi söylesin şimdi gideyim der. Babaanne sen değil gitmek isteyen gitsin deyince Ragav çıkar.

Viraj odasına geçtiğinde güçlü olanın Viraj Dobriyal olduğunu anlayacaksınız şimdi daha da kötü biriyim diye düşünür. Viraj Janvi’yi alıp herkesten uzak evlerine götürmeyi düşünse de Janvi’nin isteyerek geri döneceğine inanır.

Viraj Janvi’nin yanında uyuyan Kriş’i severken Kriş uyanıp korkar. Viraj kaçar. Janvi Kriş’i sakinleştirirken Ragav gelip onları izler. Ragav teşekkür edince Sia bu benim işim ayrıca kaybettiğim mutluluğu onda buldum der. Ragav ailesini her şeyin üstünde tuttuğunu anladığını bu yüzden teşekkür ettiğini söyleyip annesinin kendinden çok Viraj’ı önemsemesine kızdığını ekler. Sia öyle bir şey yok der.

Ragav ayağa kalkınca Sia aç mısın diye sorar. Ragav yok dese de Sia hadi mutfağa gidip bir şeyler yiyelim der. Viraj ise odasında Ragav ve Janvi yakınlaşmasına sabredebilecek misin diye kendi kendine düşünür. Ragav vejeteryan olduğunu söyleyince Sia soğan doğramaya başlar. Ragav da ona yardım eder.

Ragav yemeği severek yer ama sonunda aslında soğanı yemediğini söyler. Sia şaşkın şaşkın ama şimdi yedin der. Ragav yarından itibaren yiyorum soğanı deyince Sia gülümser. Ancak yüzündeki gülümseme yerini yeniden hüzne bırakır. Ragav ve Sia çıkarken Viraj onları görür.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu