Güz Masalı

Güz Masalı 37. Bölüm Özeti 22 Eylül Affet Anne!

Güz Masalı 37. Bölüm Özeti 22 Eylül. Viraj’ın kimliğiyle ilgili detaylar ortaya çıkıyor. İşte Güz Masalı 37. bölüm özeti!

Güz Masalı 37. Bölüm Viraj’ın Ragav ve Sia’yı gözetlemesiyle başlar. Viraj odasına döndüğünde sana ihanet eden Sia’ya ceza vermelisin diye sese dur der. Tanişa Ragav’a ne zaman Sia’nın adı geçse ya da yanında olsa kızarıyorsun diye takılır. Sia Viraj’ın odasına gidip sağlığı hakkında konuşur. Viraj uyumak istiyorum diye bahane uydurup gider.guz masali 37 bolum ozeti resmi 1

Kriş dolaba saklanır, Ragav onu bulup okula giderse çikolata vereceğini söyler. Sia yemek için Viraj’ı çağıracakken Viraj valizle aşağı iner. Manali’ye gidip kim olduğunu bilmek istediğini söyler. Babaanne madem öyle yanında Sia da gitsin der.

Sia gerçeği söylemeye karar verir ama Ragav Sia yerine Bay Bansal ona eşlik edebilir deyince babaanne Sia yerine Bay Bansal’ın gitmesine onay verir. Tanişa Viraj’ın yanında ben de gitmek istiyorum deyince kabul ederler ancak bunu duyan ragav nasıl olur da bir yabancı ile gidersin diye tepki gösterir. Babaanne abinin ölümünden sorumlu olan senken sesini sakın yükseltme der. Ragav her şeye rağmen Tanişa’yı almak için harekete geçecekken babaanne aile işlerimize bulaşma der.guz masali 37 bolum ozeti resmi 2

Sia Ragav ve babaannenin arasını düzeltmeyi düşünür. Viraj ise yolda rüyasında Sia’nın uyurken Ragav’ın kahvaltı hazırlayıp getirdiğini, birbirlerine gülümsediklerini görüp sinirle uyanır. Bir yerde durup hem yemek yerler hem de biraz dinlenirler. Ragav Tanişa’yı arayıp dikkatli olmasını söyler. Viraj Tanişa’ya şarap verir ama Tanişa başta içmeye çekinir. Sonra alacakken Viraj dur dur deyip bardak kirli sileyim der ve içine belli etmeden ilaç katar. Viraj’ın amacı Tanişa’dan kurtulmaktır.

Güz Masalı 22 Eylül Özeti Viraj Döndü!

Viraj yine rüya görür. Bu defa rüyasında Ragav Sia’ya romantik bir akşam yemeği sonrasında kolye takar, Sia utanarak iyi ki hayatımdasın der. Viraj öfkeyle etrafa bakar. Ragav ise Sia’nın da desteğiyle annesinin yanına konuşmaya gittiğinde kararsız kalıp aile albümü alıp çıkar. Çıkarken bir resmi düşürüp geri döner. Annesi bunu mu düşürdün diyerek uzatırken Ragav oğlun olduğum zamanları hatırlamak istedim der.

Arkadaşım oldun annem büyüdüm peki ya şimdi der. ragav’ın gözleri dolu doludur. Albümü annesine verip umarım bir gün eski günlerdeki gibi olabiliriz deyip çıkar. Annesi ağlarken Ragav da Sia ile konuşur. Sia ona bir adım attın eminim birazdan annen de hatasını anlayacak der. Ragav gerçekten bu mümkün mü, yaşananları eskiye gömüp yeni başlangıç yapıp onların yüzünü yine güldürebilir miyim der. Sia tabiki o senin annen der.

Ragav bu konuşma sonrasında duygularını açacaktır ki son anda durur. Sia da bunu fark edip çıkar. Viraj ise baygın halde olan Tanişa’yı da evine götürmek zorunda kalır. Sundar ise adamın ismi Viraj Dobriyal diye Ragav ve ailesine haber verir. Komal peki ya Janvi diye sorarken Sia korku dolu gözlerle dinler.

Babaanne hemen Viraj’ı arayıp senin kim olduğunu biliyorum der. Viraj korkarken babaanne adın Viraj der. Viraj ve beraberindekiler eve döndüklerinde Viraj Kriş’e yakın davranıp Sia’yla yakın olmaya çalışır ama Kriş ondan hoşlanmaz ve kaçar.guz masali 37 bolum ozeti resmi 4

Babaanne Ragav’a albümü geri verir ve oğlum Dev’i geri getiremezsin der. Ragav bir şey diyecekken Sia ona susmasını işaret eder. Sia daha sonra Ragav’a sustuğu için iyi yaptın der. Babaanne daha sonra Viraj’a dilersen memleketine gidebilirsin istersen burada sana bir iş buluruz der. Viraj düşünmeye başlar. Sia ise gerçeği söylemeye karar verir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu