Güz Masalı

Güz Masalı 38. Bölüm Özeti 23 Eylül Anne Yüreği

Güz Masalı 38. Bölüm Özeti 23 Eylül. Ragav ile annesinin arasındaki buzlar sonunda eridi. İşte Güz Masalı 38. bölüm özeti!

Güz Masalı 38. Bölüm Ragav’ın Sia’nın gözlerindeki acıyı görmesiyle başlar. Ragav onu kum torbasının yanına götürüp vurmasını ister böylece tüm öfkesini atacaktır. Sia başta yapmak istemese de kum torbasına vurarak rahatlar.

Ragav ne zaman öfkelenirsen buraya gelebilirsin der. Sia oradan tek kelime etmeden ayrılır. Viraj Unniyal’a hemen yanına gelmesini emreder ve gerçek Viraj’ı öğrenmelerini engelle der. Kriş ise perde arkasında saklanmış ve her şeyi duymuştur. Viraj onu görünce ona bir kaç sihir numarası yapar. Kriş heyecanlanınca Viraj yarın daha büyük bir numara yapacağım böylece sesin gelecek der.guz masali 38 bolum ozeti resmi 1

Kriş sevinçle uzaklaşır. Viraj Ragav ve Sia’yı yanyana gördüğü her an kendini zor tutmaktadır. Ragav bir telefon alır ve koşarak garaja gider. Polislerin garajda ne var ne yoksa attıklarını görüp durdurmaya çalışır. Ragav burası kardeşimin diye bağırırken polis tapusu olmadan iş yeri açmışınız, madem öyle söyle kardeşin gelsin der. Ragav öfkeyle kesin sesinizi der. guz masali 38 bolum ozeti resmi 2

Polislerden biri bir fotoğraf çerçevesi bulup ayağının altında ezince Ragav deliye döner. Adamla kavgaya tutuşur. Ragav çerçeveden resmi aldığında kafasına aldığı darbe ile yıkılır. Gözlerini açtığında karakoldadır. Sundar oraya gelir ve ragav’a tapuyu bir türlü bulamadığını söyler.

Viraj’ın yeni raporlarının gelmesini beklediklerini öğrenen Viraj ailenin dikkatini dağıtmak için Ragav’ın karakolda olduğunu söyler. Komal annesini müdürü araması için ikna etmeye çalışır. Ragav ekmek parası kazandığı yerin hele ki abisinden yadigar olan garajın dağılması sonrasında yıkılmış durumdadır.

Annesi gelip onu çıkarır. Ragav iyiliği için teşekkür eder. Kriş üzülür diye çıkarttırdın değil mi der. Annesi değiştiğini düşünmüştüm yanılmışım der ve yaptığından utanmalısın deyip arabasına biner. Ragav eve geldiğinde herkesin iyiliği için evden ayrılıyorum der. Komal durdurmak istese de babaanne Gayatri bırak gitsin der. Viraj olanları zevkle izler.

Güz Masalı 23 Eylül Özeti Viraj Kıskanırsa

Ragav eşyalarını toplarken Sia onu durdurur ve gerçeği annenle paylaş diye ikna eder. Ragav annesine gidip kardeşimle dalga geçtikleri için kavga ettim der. Annesi o gidecekken Sia Ragav acıkmıştır bir şey hazırla der. Viraj bunu görüp sinir olur. Ragav annesine garajı yıkması için kime emir verdiğini sorunca annesi şaşırıp neden bunu yapayım der.

Olayın ardından Viraj’ın olduğunu düşünen Ragav gerçeğe bir adım daha yaklaşmıştır. Babaanne Viraj’ı sorguya çeker. Viraj Dev ve Ragav’ın garajının orada olduğunu bilmiyordum der. Gayatri burada yenisin deyip Bay Bhalla ve Viraj’a sahte tapu hakkında araştırma yapmalarını söyler.

Ragav’a da Sia’nın yardımıyla garajı toplamaya başlayın der. Sia sayesinde garaj eski haline gelir. Bay Bhalla araştırma yaparken sahte evraklardaki mavi mürekkep dikkatini çeker. Viraj’ın elinde de aynısı olunca durumu Gayatri’ye haber vermek için arasa da Gayatri konuşmayı duyamaz. guz masali 38 bolum ozeti resmi 4

Bay Bhalla eve Viraj ve yanlarında bir gençle gelirler. Bhalla o kişiyi bulduk diyerek dolaşırken Viraj heyecanlanır. Bhalla bu genç suçlu deyip Viraj’ı değil de diğer genci gösterir. Viraj yardım etmese bulamazdım diye de ekler. Ragav Sia ile gelir ve garajın toplandığını söyler.

Ragav garajla ilgili sorular sorduğunda Sundar cevapsız kalır. Ragav Manali’den döndüğünden beri tuhafsın neden diye sorsa da Sundar yok bir şey demekle yetinir. Viraj ise Tanişa’ya Ragav ve Sia arasında bir şey var mı sence diye sorduğunda Tanişa bence var der. Viraj sinir olsa da Kriş’in yanında olan Sia’ya aşk dolu gözlerle bakmaktan kendini alamaz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu