Güz Masalı

Güz Masalı 39. Bölüm Özeti 24 Eylül Ragav ve Sia Nişanlanıyor!

Güz Masalı 39. Bölüm Özeti 24 Eylül. Ragav ve Sia nişanlanacak ama Sia’nın tepkisi herkesi şaşırtacak. İşte Güz Masalı 39. bölüm özeti!

Güz Masalı 39. Bölüm Komal ve Gayatri, Viraj’ın hayran hayran Sia’ya baktığını görmesiyle başlar. Viraj Kriş’e baktığı yalanını söyler. Gayatri, Viraj’a suçluyu ortaya çıkardığı için teşekkür eder ve geçmişte düşmanları olduğunu söyleyip dikkatli olmasını söyler.

Viraj o gidince dostlarım kimlermiş öğrendim deyip Unniyal’ı arar. Unniyal Gayatri’nin resmini eski düşmana gösterir ve bu gün bu defteri kapatma zamanın der. Viraj ve Gayatri arabadayken motosikletli biri arabanın yanına gelir.guz masali 39 bolum ozeti resmi 1

Gayatri uyuduğu için göremez ama Viraj motosiklette olan Unniyal’a başla der. Unniyal ateş ederken Gayatri uyanır ve Viraj’ı onu korumak için çabaladığını görür. Mermi Viraj’ın koluna gelir. Gayatri çok korkar.

Tanişa ise Ragav’a Sia’yı sevip sevmediğini sorar. Ragav evet dalgınlıkla evet deyince Tanişa ona takılır. Gayatri Komal’ı arayıp durumu haber verince herkes şok olur.

Gayatri ve Viraj eve gelirler. Sia ağlarken Ragav anne iyi misin diye telaşlıdır. Annesi iyiyim evlat der ama Ragav bunu yapanı bulacağım der. Viraj gözlerini açarken Jaan deyince Sia korkar. Gayatri Ragav’ı saçına okşayıp iyiyim oğlum ama senden isteğim eve dön deyip sarılır. Ragav çok sevinir ama bunu yapanı bulacağım anne der.

Sia rüyasında Viraj’ın ona yaklaştığını hatta öpmek üzere olduğunu görüp korkarak uyanır ve etrafına bakınır. Viraj ise saklandığı yerden ona bakmaktadır. Gayatri tüm aileyi bir araya getirir ve Viraj’ın CEO olarak çalışacağını duyurur. Ragav bu haberi hiç sevinmez. Küçük bir parti yapmaya karar verirler.

Viraj Tanişa’ya gidip Janvi Ragav’ı seviyor der. Tanişa ise Komal’a söylerken Gayatri bunu duyup sevinir. Ragav kıyafet seçmekte zorlanınca Sia ona yardım eder. Gayatri onları görüp sevinir.guz masali 39 bolum ozeti resmi 3

Parti başladığında Viraj sahneye çıkıp Ragav ve Sia’nın sözleneceğini duyurunca ikilimiz şok olur. Sia o hafızasını kaybetti ama ben değil, gerçeği söyleyeceğim diye düşünür.

Güz Masalı 24 Eylül Özeti Ragav’ın Gözyaşları

Sia ve Ragav dans başlasa da şok olmuş haldedir. Dans pitine çıksalar da Sia dışarı çıkar hatta kaçmayı düşünür ama yine kaçmayacağım korkularımla yüzleşmeliyim diye düşünüp içeri girecekken Ragav ona doğru gelir.

Ragav’a iyi biri olduğunu ama onunla evlenemeyeceğini söyleyince Ragav neye döndüğünü şaşırır. Dans için zorla içeri götürüldüklerinde Ragav gözyaşlarını zor tutar. Kriş onu gülümsetmek için çabalar.

Fotoğraf zamanı geldiğinde Sia da Ragav da rol icabı gülerler. Gayatri ise Viraj’a sürprizlerden hoşlanmam bu yaptığın da neydi diye kızar. Önce gençlerle bir konuşsak ondan sonra olsa sıkıntı olmazdı yanlış zamanlama yaptın diye kızar. Sia daha sonra özür diler.guz masali 39 bolum ozeti resmi 4

Ragav ise evlilik ciddi bir şeydir, kararım sorulmadan böyle bir olay olması beni de üzdü der. Sia onun da haberinin olmamasına şaşırır ve herkesin önünde bu karar duyuruldu şimdi ne yapacağız deyince Ragav ben bir yolunu bulacağım der. Bu sırada yağmur yağınca Sia içeri kaçar.guz masali 39 bolum ozeti resmi 5

Ragav bir süre yağmur altında gözyaşlarını gizler. Sia’nın onunla evlenmek istemediğini söylediği anı düşünüp ağlar. Sia odasında gerçeği Komal’a söylemek için karar aldığı anda kapısı çalar. Viraj içeri girip tebrik etmek ister ama Sia odamdan çık der. Viraj çıkmayınca beni yalnız bırakın bu benim hayatım diye bağırır. Viraj şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu