Güz Masalı

Güz Masalı 41. Bölüm Özeti 26 Eylül Ragav Sia Ve Kriş’i Kurtardı!

Güz Masalı 41. Bölüm Özeti 26 Eylül. Ragav Sia ve Kriş’i kurtardı. Viraj’ın ise başı belada. İşte Güz Masalı 41. bölüm özeti!

Güz Masalı 41. bölüm Sia ve Kriş’in kaçmasıyla başlar. Adamlar kovalar onlar kaçar. Sia Ragav’ın telefonunu arar ve kaçırıldıklarını ve ormanda olduklarını söyler. Telefonu açan kişi Sundardır.

Sundar duyduklarını Ragav’a söyler. Ragav kimseye bundan bahsetme diyerek ormana gider. Sia yakalandığı anda Ragav yetişir, adamları alt edip Sia ve Kriş ile yola çıkar. Sia’nın ayağı kanadığı için Ragav onu taşır.

Polis memurları aileye gider ve Kriş’i kaçıranlar profesyonel değil, bakıcısı Sia veya onun yakınları kaçırmış olabilir deyince Komal gözyaşlarına boğulur. Ragav, Sia ve Kriş ise bir kulübeye girerler.

Kriş acıktım deyince Ragav yiyecek bir şey bulmaya çıkar. Viraj ise Ragav’ın Sia ve Kriş’i kurtardığını öğrenince sinirlenir. Ragav ormandan meyve bulup getirir. Sia önce kontrol edip ardından Kriş’e yedirir. ragav ona da biraz meyve verip ateş yakar. Sia şalıyla Kriş’i sarıp uyutur.guz masali 41 bolum ozeti resmi 1

Ragav ise onlar uyuyunca ormanda düşürdüğü telefonunu bulmaya gider. Bulunca da Sundar’a ormanda olduklarını kimseye söylememesini ister. Sundar tamam deyip telefonu kapatır ama yanında Viraj onu dinlemiştir. Sundar’ı ölümle tehdit edince Sundar yerlerini söylemek zorunda kalır ancak verdiği adres yanlıştır.guz masali 41 bolum ozeti resmi 2

Sundar bir an önce Ragav’a durumu haber vermeye karar verir. Sundar’dan şüphelenen Viraj onu takip eder. Bay Şekhevat’ın adamları ise Ragav’ı bulup kavgaya tutuşurlar. Viraj da oraya ulaşır ve silahın tetiğine basar. Ragav ve Sia şok olurken Viraj’ın Ragav’a saldıran adamlardan birini vurduğuğunu görürler. Viraj bu yaptığına içinden pişman olur.

Güz Masalı 26 Eylül Özeti Viraj’ın Başı Dertte

Herkes eve döndüğünde Gayatri polise düşmanları olan Bay Şekhevat’ı bulmalarını söyler. Sia eğer Kriş’e bir şey olsa kendimi affetmezdim derken Ragav ikinize bir şey olsa ben de kendimi affetmezdim der. guz masali 41 bolum ozeti resmi 3

Şekhevat Sundar’ı kaçırmıştır. Sundar kaçırıldığını Ragav’a haber verir. Şekhevat polis peşine düştüğü için Viraj’a beni kurtarmazsan seni ele veririm diye tehdit eder. Güz Masalı 41. Bölüm Özeti burada son buldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu