Güz Masalı

Güz Masalı 42. Bölüm Özeti 27 Eylül Janvi Viraj’ın Numara Yaptığını Anladı!

Güz Masalı 42. Bölüm Özeti 27 Eylül. Sundar hastanede, Sia ise gerçeği anladı. İşte Güz Masalı 42. bölüm özeti!

Güz Masalı 42. bölüm Sia’nın eşinden gördüğü işkence dolu anları Gayatri’ye anlatmasıyla başlar. Viraj ise onları gizlice dinler. Gayatri ismini verirsen bu yaptıklarını yanına bırakmam der ama Sia ismini vermez. Viraj rahatlar ve Ragav’a Sia hakkında duygularını sorar.guz masali 42 bolum ozeti resmi

Ragav ayrıldıklarını, sadece arkadaş olduklarını söyler. Sia Gayatri’ye her şeyi anlattıktan sonra istemezseniz burada kalmam der. Gayatri senden şüphe ettiğimiz için özür dilerim der ve kalmasını ister. Sia Ragav’a bir mektup yazdığını, zaten evli olduğu için onunla evlenemeyeceğini açıkladığını da ekler. Viraj ise planı başarıya ulaştığı için mutludur. guz masali 42 bolum ozeti resmi 2

Viraj Sia’nın resmine bakarak nasıl bu kadar değişirsin diye konuşur ve Janvimi geri alacağım diye söz verir. Sia derneğe gider. Çıkışta onu Viraj almaya gelir. Sia arabaya binmek istemese de Viraj zorlar. dernek müdürü Viraj’ı görünce olay çıkaran kişi olduğunu anımsar ama Sia çoktan arabaya bindiği için tek kelime edemeden araba gider.

Arabada Viraj Sia’ya geçmişiyle ilgili anlattıklarını duyduğunu o adamı hiç sevip sevmediğini sorar. Sia sorulardan bunalır ve inmek ister. Viraj o inerken bana geri döneceksin diyerek ardından bakar. Viraj neşe içinde dans ederken Unniyal onu arar ve Sundar’ın kaçtığını haber verir. Viraj onu bulmazsan seni öldürürüm der.

Güz Masalı 27 Eylül Özeti Sundar Bıçaklandı!

Ragav mektubun detaylarından bahsedecekken Sundar onu arar ve acilen garaja gelmesini söyler. Sia bu arada mektubu ararken Viraj’ın değiştirdiği mektubu bulur. Viraj’ın yazısını tanır ama dernekten gelmesi söylenince gitmek zorunda kalır.

Ragav garaja geldiğinde Sundar’ın sırtında bıçak saplanmış halde görüp bıçağı çeker. Tam da bu sırada biri onun resmini çeker. Ragav Sundar’ı hastaneye götürür. Sia derneğe gittiğinde müdür ona Viraj’ın derneği karıştıran kişi olduğunu söyleyince Sia onun hafıza kaybı numarası yaptığına emin olur.guz masali 42 bolum ozeti resmi 3

Eve gittiğinde Viraj’ın elinde silah karşısında Kriş olunca Sia çılgına dönüp silahı alır. Viraj oyun oynadıklarını ve silahın oyuncak olduğunu söyler. Sia Kriş’e ödevini yapmasını söylerken Viraj oyuna yine devam ederiz der. Viraj evdekilerin hastanede olduğunu söyleyince Sia da gitmek ister. Viraj Kriş hastaneye gitmese iyi olur deyince kalır. Viraj Sia’nın bakışlarından bir şey öğrendiği şüphesine kapılır.

Sia önce Ragav’ı arar o açmayınca Gayatri’yi arar ve Kriş ile hastaneye gelme konusunda izin ister. Gayatri izin vermez ve Viraj sizin başınızda duracak merak etmeyin der. Viraj ise Sia’nın bulduğu mektubu fark edip yerine boş bir kağıt koyar.

Sia mektubu aldığında şok olur ve Viraj’ın bunu yaptığını anlar. Onunla yüzleşmek için odasına gittiğinde Viraj ona sarılıp seni düşünmediğim bir dakikam bile olmadı der. Hastanede ise Sundar için kan gerekli olur. Ragav bu işle ilgilenirken Gayatri bayılır. Herkes telaşla başına toplanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu