Güz Masalı

Güz Masalı 43. Bölüm Özeti 28 Eylül Büyük Yüzleşme!

Güz Masalı 43. Bölüm Özeti 28 Eylül Viraj ve Janvi yüzleşti. Gayatri hastanelik oldu. İşte Güz Masalı 43. bölüm özeti!

Güz Masalı 43. Bölüm Janvi’nin Viraj’dan kaçmak için çabalamasıyla başlar. Janvi öldü, senden ayrıldım diyen Janvi, sonunda kurtulur. Odasına gidip Viraj’ın dokunduğu yerleri tiksinerek ve ağlayarak temizler.guz masali 43 bolum ozeti resmi 1

Bir taraftan da Kriş’e zarar verecek diye düşünüp onu kurtarmayı hedefler. Ragav’ın ise başı beladadır. Sundar’ın sırtından bıçağı çıkarırken çekilen fotoğraf nedeniyle Ragav suçlu durumuna düşmüştür. Viraj Janvi’yi bulduğunda Janvi Ragav’ın ailesine de zarar verirse diye düşüncelere dalmıştır. Janvi Viraj’ı görünce ona çektirdiklerini bir bir hatırlatır. Öfkelenen Viraj eline kemeri alır.

Janvi artık ben Sia’yım deyince Viraj ona kemerle bir kez vurur ve seni değiştiren Ragav değil mi der. Janvi saçmalama diye bağırır. Viraj kemeri Janvi’ye verir ve kemerle vurup ceza vermesini, eski Janvisi olmasını, ona geri dönmesini ister. Janvi ise Janvi öldü artık geri dönemem der.

Viraj onu kendine doğru çekip Janvi geri dönecek diye korkutur. Tam da bu sırada Komal içeri girip onları görür. Viraj kemere delik açması için Sia’ya verdiğini, ortamı da Kriş’in dağıttığı yalanı ile işin içinden sıyrılır. Komal Sundar’ın iyi olmadığını, Gayatri’nin yüksek tansiyon nedeniyle bayıldığını eski sağlık dokümanlarını almak için geldiğini anlatır.

Viraj Janvi gerçeği söyleyecek diye yangın alarmına basar. Viraj Komal’a sen dinlen istersen deyince Komal orada bir bayana ihtiyaç olabilir madem öyle Sia ile siz gidin ben Kriş’in yanındayım der. Janvi ve Viraj arabaya geçtiklerinde Viraj yine dokunmaya çalışınca Janvi sinirle arabadan iner. Viraj arabayı ona doğru sürüp öldürmeyi düşünür.

Güz Masalı 28 Eylül Özeti Ragav Amacına Ulaştı!

Janvi ve Viraj bir süre kavga ettikten sonra hastaneye giderler. Janvi gerçeği Ragav’a anlatmaya kararlıdır. Ancak Ragav’ın kelepçeli halini gören Janvi şok olur. Ragav’ın Sundar’ı öldürme konusunda şüpheli olmasına şaşırmıştır. Viraj polise onu serbest bırakmalarını söyleyince Ragav serbest kalır.guz masali 43 bolum ozeti resmi 3

Ragav birinin ona bu suçu atmaya çalıştığını söyler. Janvi Viraj’dan şüphelenmektedir. Gayatri gözlerini açınca bir anda oraya koşarlar. Doktor onun kalp krizi geçirdiğini dinlenmesi gerektiğini söyler. Ragav Janvi’ye annesinin bu halinden sorumlu olan Bay Şekhevat’ı bulmak için gideceğini söyler.

Janvi Viraj’a sana iyilik eden bu insanlara neden bu şekilde davranıyorsun deyince Viraj ben sadece Janvimi istiyorum der. Janvi ise bu defa bu aileye yanlış bir şey yapmana izin vermeyeceğim der. Viraj dalga geçerek sen mi beni engelleyeceksin der.

Janvi masum insanların acı çekmesine izin vermeyeceğim derken Viraj boğazına sıkıp bu aileyi yok edeceğim der. Ragav Şekhevat’ın yeri ile ilgili bilgi toplar. Onun ağaç evini öğrenir ve arkadaşlarına Şekhevat’a evinin yandığını haber verin der. guz masali 43 bolum ozeti resmi 4

Ragav hastaneye geri döndüğünde Gayatri ile tüm aile konuşur. Gayatri onun dalgın olduğunu fark edip sorsa da Ragav geçiştirir. Gayatri taburcu olur. Janvi ise Sundar’ın ailesi olmadığı bu nedenle hastanede kalmak istediğini söyleyince Viraj ben de kalayım der.

Janvi ise evde biri kalmalı deyince Viraj çaresiz eve gider ama Unniyal’a hastaneye gidip Janvi’ye göz kulak olmasını söyler. Unniyal hastaneye gittiğinde Janvi’yi bulamayınca durumu Viraj’a haber verir. Viraj onu bulmazsan seni öldürürüm diye tehdit eder. Viraj Gayatri’ye siz hasta yatağınızdan kalkmayın vekaleti birine verin siz dinlenirken tüm işleri o kişi yapsın diye akıl verir.

Polisler Ragav’ı götürmekle tehdit eder, polis eğer orada olmadığını kanıtlayan bir tanık varsa o zaman kurtulursun der. Janvi tanık olarak ifade verir. Viraj bunu öğrenince Unniyal’ı arayıp kızar. Janvi ise Unniyal’ı görüp ondan saklanır. Ragav ise sonunda Şekhevat’ı bulup boğazını sıkar. Adamlar etrafına toplanır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu