Güz Masalı

Güz Masalı 44. Bölüm Özeti 29 Eylül Ragav Gerçeği Öğrendi!

Güz Masalı 44. Bölüm Özeti 29 Eylül Ragav her şeyi öğrendi ve Janvi ile birlikte hareket ediyor. İşte Güz Masalı 44. bölüm özeti!

Güz Masalı 44. Bölüm Ragav ve Şekhevat’ın adamlarının kavgasıyla başlar. Viraj Ragav’ı kurtarmak için nasıl olur da karakola gidersin diye hesap sorunca Janvi şaşırır. Viraj Ragav’ın bıçağı çıkardığı andan resimleri Janvi’ye gösterince Janvi Ragav ve ailesine zarar verme diye yalvarır.guz masali 44 bolum ozeti resmi

Ragav kavgadan ayrılıp evine geldiğinde Viraj onu ve annesini tatile göndermeyi teklif eder. Ancak Gayatri ailemden ayrılmak istemiyorum diye kabul etmez ayrıca vekaletini Ragav’a verdiğini tüm aileye duyurur. Viraj buna da öfkelenir.

Janvi Kriş’i ortalarda göremeyince telaşlanır. Viraj’ın ona şişeden bir şey içirdiğini görünce zehir zannedip panikler. Taşu Kriş’i götürürken Janvi onu zehirleyecektin değil mi diye kızarken Viraj öyle bir niyetim yoktu der. guz masali 44 bolum ozeti resmi 2

Viraj öfkeyle ben Viraj Dobriyal olarak her şeyi yaparım derken yandan geçen Ragav onları duyar. Ragav’ı fark eden Viraj canım diye Janvi’ye hitap edince Ragav üzülerek oradan uzaklaşır. Janvi evden kaçar ve garajda Ragav ile buluşu Viraj’ın eşi Janvi olduğunu itiraf eder. Ragav şok olur.

Güz Masalı 29 Eylül Özeti Oyun Başlasın!

Janvi’yi evde bulamayan Viraj da Ragav’ı arar ve tamir için gelecektim der. Ragav rol yaparak tamirhanede ses çıkarır ve işi olduğunu söyler. Janvi ise arabada saklanır. Viraj gidince Ragav çık dese de Janvi geri gelebilir diye şüphe eder ki doğrudur da. Janvi saklanırken Viraj arabada sorun var diye bahane edip geri gelir. Janvi burada olduğunu biliyorum diye mırıldanırken Janvi korku içinde beklemektedir.

Viraj arabayı açtığında kimseyi göremeyince şaşırırken Ragav araba yarına hazır olur der. Viraj gidince Ragav onu çıkarır ve derneğe de Sia’nın orada olduğu yalanını söylemelerini ister. Unniyal Viraj’ı arar ve Sia dernekteymiş deyince Viraj acele ile oradan çıkar.

Janvi bunca zaman bu sırrı sakladığı için özür dileyerek söze başlar. Ragav bu kötülüğü birlikte yenene kadar yanındayım der. Eve gittiğinde Ragav sanki Janvi’yi görmemiş gibi rol yapar. Evde onun olmadığı anlaşılınca Ragav Bay Şekhevat onu kaçırmış olabilir derken Viraj sessizdir. guz masali 44 bolum ozeti resmi 4

Viraj ve Ragav Janvi’yi aramak için yola çıkar. Viraj hemen Bay Şekhevat’ı arar ve durumdan bahseder. Ragav onun telefonundan aradığı son numarayı hafızasında tutar. Viraj bir yerde aramaya devam ederken ragav da başka bir yerde onu arıyor numarası yapar.

Ragav Bay Şekhevat’ı Viraj gibi arar ve tapınakta buluşalım der. Ragav söylediği yere gelip Bay Şekhevat’a Viraj’ın onları kullandığını, şimdi karısını aradığını onu bulduklarını söylerlerse çok para kazanacaklarını söyler. Şekhevat dalga geçer. Ragav ve Viraj eve geri döndüklerinde telefon çalar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu