Güz Masalı

Güz Masalı 45. Bölüm Özeti 30 Eylül Aynı Yolda Beraber

Güz Masalı 45. Bölüm Özeti 30 Eylül. Viraj Janvi’yi bulmak için çabalarken Janvi ve Ragav birlikte hareket ediyor. İşte Güz Masalı 45. bölüm özeti!

Güz Masalı 45. Bölüm Şekhevat’ın Sia’yı bulduğunu karşılığında para istediğini Viraj’ın öğrenmesiyle başlar. Yüklü miktarda para istediği için Viraj şok olup telefonu kapatır. Ragav’a da ofisten aramışlar Sia ile ilgili gelişme yok yalanını söyler. Ragav ise bu böyle olmayacak bir dedektif bulacağım der. Polisin gelmesi Viraj’ı öfkelendirir çünkü işin içinde onun olduğunun da çıkma ihtimali vardır.guz masali 45 bolum ozeti resmi 1

Ragav Janvi’nin yanına gider. Janvi yeniden başlayabilecek gücü bazen kendimde bulamıyorum diye üzülürken onu Ragav teselli eder. Viraj Şehhevat’tan bir mesaj alır ve söylediği yere gider. Şekhevat, Unniyal’ı bağlamış başına silah doğrultmuştur. Viraj’aa eğer istediğim parayı getirmezsen Sia’nın başına silah sıkacağım der.

Viraj korksa da sesini duymadan inanmam der. Şekhevat Ragav’ı arar ve Janvi beni kurtar seni seviyorum derken viraj endişelenir. Ragav Janvi’ye şimdi mecburen para bulacak ve bu kadar parayı bulmak için hırsızlık yapacak der. Viraj parayı nasıl temin edeceğim diye düşünür ve sonunda bir karar verir.

Viraj evin kasasından paraları çalınca alarm çalar. Tüm ev halkı oraya gelir. Ragav ve Janvi ise neredeyse oraya gelecektir ki Viraj’ı dediklerini dinlerler. Viraj güvenlik sistemini denetlemek için yaptığını kasanın güvenli olmadığını söyler. Gayatri inanır ve bu parayı al ve bankaya yatır der. Viraj parayı bulduğu için sevinçle Şekhevat’ı arar.guz masali 45 bolum ozeti resmi 2

Şekhevat yarın sabah alabilirsin der. Şekhevat durumu anlatmak için Ragav’ı aradığında Viraj onu dinlemektedir. Ragav bunu fark edip nasıl olur da Sia’yı kaçırırsın diye kızıp kapatır. Viraj’a da Sia’yı Şekhevat kaçırmış ve para istiyor der. Viraj habersiz gibi davransa da Şekhevat’ın her ikisinden de para koparmak istediğini düşünür. Ragav panikleyen Janvi’ye merak etme her şey yoluna girecek diye teskin eder.

Güz Masalı 30 Eylül Özeti Viraj Janvi’nin Peşinde

Ragav ve Viraj Şekhevat ile buluşmak için gittiğinde Şekhevat para çantasını Viraj’dan almaya kalkar. Viraj ise vermemek için çabalayınca arbede yaşanır. Ragav araya girer ve Şekhevat kaçar. Ragav ona parayı almak için tek şartının ailesinden uzak durması olduğunu söyler. Viraj ise janvi acaba ailesine mi gitti diye düşünmeye başlar. guz masali 45 bolum ozeti resmi 3

Ragav Janvi’ye Viraj’ın Manali’ye gideceğini söyleyince Janvi korkar. Ragav ise biz de gideceğiz böylece ailene zarar gelemeyecek der. Ragav ve Janvi Viraj’dan önce Manali’ye ulaşmak için hızlı hareket ederler. Viraj ise zaman kaybetmez.

Hatta bir ara arabaları yan yana gelir. Ragav onları tanımasın diye Janvi’yi kendine doğru çeker böylece onları tanıyamazlar. Ragav şoför koltuğunda oturan Unniyal’ı gaza getirir ve yarış yapma havasına girerler. Unniyal çamura saplanınca Viraj öfkelenir. Ragav ise onları geçmenin sevinci içindedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu