Güz Masalı

Güz Masalı 46. Bölüm Özeti 1 Ekim Ragav Karakolda!

Güz Masalı 46. Bölüm Özeti 1 Ekim. Janvi hapse düşen Ragav için çabalıyor. İşte Güz Masalı 46. bölüm özeti!

Güz Masalı 46. Bölüm Ragav ve Janvi’nin eve ulaşmasıyla başlar. Viraj da eve onlardan biraz sonra ulaşır ama kapı kilitli olunca komşuya neredeler diye sorar. Komşu onlar evi terk edeli 2 ay oldu der. Viraj gidince Ragav ve Janvi komşuya teşekkür eder. Janvi ailesine Ragav’ı tanıtır. O olmasa buralara gelemezdim diye onu över.guz masali 46 bolum ozeti resmi 1

Viraj ise karakola gidip Janvi’nin kaybolduğunu haber vermeyi düşünürken aklına başka bir fikir gelir. Ragav’ı arar ve bir şey buldun mu der. Ragav Sia’yı buldum geri dön şu an yanımda der. Viraj buna inanmaz ve Ragav’dan kurtulmak için elinde koz olarak tuttuğu Sundar’ın sırtından bıçak çıkarırken ki fotoğrafları polise teslim edip Ragav’ı zorda bırakır.

Polisler Ragav’ı apar topar götürünce Janvi ağlar. Ragav ise ben döneceğim gelene kadar dik dur der. Onu götürdüklerinde Viraj gelir ve yaptıklarından dolayı benden özür dilemelisin der. Janvi ona tokat atar.

Güz Masalı 1 Ekim Özeti O Eski Halimden Eser Yok Şimdi!

Janvi sana hayvan bile demek istemiyorum çünkü hayvan en azından ona saldırana saldırır sen kocam değilsin der. Viraj buraya seni almaya geldim derken Janvi o eve asla geri dönmeyeceğim der. Viraj öfkeyle karakola gider. Polise yüklü miktarda para verir ve Ragav’ın yanına adamlarıyla girer. Adamları Ragav’ı bağlarlar, Viraj ise ona eziyet eder.

Gayatri ise oğlunun karakolda olduğu haberini alınca avukat ile görüşür. Avukat Ragav’ın kurtulması için ya Sundar komadan çıkacak ya da gerçek suçluyu bulacağız der. Viraj eziyet ettikten sonra gider. Narayan aslı bir mahkum Ragav ile sohbet eder ve sana kim eziyet etti diye sorar. Ragav gözlerimi bağladılar ama onun Viraj Dobriyal olduğunu biliyorum der.guz masali 46 bolum ozeti resmi 4

Ragav daha sonra onu ziyarete gelen Janvi’yle konuşur ve sakın ona gidip yüzleşme der. Janvi ise eskiden olsa bunu yapardım ama hayır gidip yüzleşeceğim der.

Gayatri Ragav’ı ziyarete gittiğinde kalabalık bir grubun Ragav’ı çıkarılması için boykotta olduğunu görür. Ragav grubu sakinleştirir ve yakında adalet yerini bulacak der. Annesine de aynı şekilde moral veren Ragav’ın aklında sadece Janvi vardır.guz masali 46 bolum ozeti resmi 3

Viraj ise Janvi’ye çiçeklerle sürpriz yapar ve Manali’ye beraber dönelim diye yalvarır. Janvi onu affetmeyince Viraj çiçekleri yakar ve bir hafta sonra karım olarak yanımda olacaksın diye tekrarlar. Janvi avukata gidip kanıtı göstermeye karar verir.

Gittiğinde avukat diye düşündüğü Viraj’a her şeyi anlatır. Döndüğünde onun Viraj olduğunu görüp şok olur. Viraj beni dinlersen Ragav’ı kurtaracak kişi benim der. Janvi sen suçludan başkası değilsin deyip öfkeyle çıkar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu