Güz Masalı

Güz Masalı 47. Bölüm Özeti 2 Ekim Viraj’ın Tehditleri

Güz Masalı 47. Bölüm Özeti 2 Ekim. Ragav karakoldan kaçtı ama Janvi’nin baş belası Viraj iş başında. İşte Güz Masalı 47. bölüm özeti!

Güz Masalı 47. Bölüm Ragav’ın avukat ile buluşmasıyla başlar. Ardından Janvi gelince Ragav bir önceki gün onunla yüzleşemezsin diye sesini yükselttiği için hata yaptığını söyleyip özür diler. Janvi oradan uzaklaşırken Ragav’ın yaralarını fark eder. Ragav’ın yaralarına pansuman yapıldığından emin olduktan sonra eve gider.guz masali 47 bolum ozeti resmi 1

Viraj iyilikten anlamadın deyip onu sıcak su dökmekle tehdit eder. Janvi korkmadan sıcak suyun içine girince Viraj su gerçekten sıcak mı diye kontrol eder ve şaşırır. Janvi’nin ayaklarını yanar. Bunu öğrenen Ragav onu yüzleşmek için tek başına bıraktım deyip polis kılığında karakoldan kaçar. Viraj Janvi artık korkmuyor bu da bana saygı duymayacağını, beni sevmeyeceğini gösteriyor diye düşünüp bir karar alır.

Polisler gelir ve Ragav’ı ararlar. Viraj nasıl olur da kaçırırsınız diye polislere kızar. Ragav ise Janvi’nin odasında gizlenir. Janvi teslim ol dese de Ragav onun yanan ayaklarına bakıp ailemi yalnız bırakamam der. Janvi ona gizli gizli yemek bile getirir.guz masali 47 bolum ozeti resmi 2

Viraj ise bu durumu da kullanmak için Gayatri’ye gazetelerde ailenin adı bu şekilde anılıyor dilerseniz suçu ben üstlenirim diye rol yapar. Janvi buna gerek olmadığını söyleyerek Ragav’ı savununca Gayatri da ona eşlik eder. Viraj buna öfkelenip soluğu Janvi’nin odasında alır. Ragav’dan hoşlanıyorsun, onun yanında olmasını istiyorsun diye üzerine doğru yürür. Ragav ise bu sırada banyoda saklanmış olanları dinlemektedir.

Güz Masalı 2 Ekim Özeti Viraj’ın Tuzağı

Viraj Janvi’ye elektrikle eziyet edecektir, Janvi ne istersen yap dediğini yapmam der. Ragav hemen elektrik şalterini indirir. Viraj birinin şarteli indirdiğini fark edip Ragav’ın evde saklandığından şüphe eder. Kriş’in yanında saklanabilir diye düşünse de yanılır.guz masali 47 bolum ozeti resmi 3

Ragav annesinin yanındadır. Sabah olduğunda Viraj Ragav’ı en iyi tanıyan kişiyi yani Kriş’i kullanmayı planlar. Saklambaç oynamayı ama Ragav’ın saklanacağı yerlere saklanmazsa oyunun biteceğini söyler. Kriş bir odaya doğru gider, Ragav da oradadır. Viraj ise tam kapı önünde!

Ragav Kriş’den Viraj’la oyun oynadığını öğrenince geri döneceğine söz verip kapıdan çıkacaktır ki kapı kilitlidir. Viraj kapıyı kilitlemiştir. Ragav kapıyı zor da olsa açar ama karşısında annesi ve polisler vardır. Annesi ona kızıp polislere onu götürün der. Ragav giderken Janvi ağlayınca Ragav gözyaşını siler ve kazanmak için sabretmeliyiz der.

Kriş ise ağlayarak Janvi’ye gider. Janvi onu sakinleştirir ve onun başını belaya sokan benim onu kurtaracağım söz veriyorum der. Viraj ise olanlardan memnundur.

Joker kılığında Janvi’nin yanına gelip korkutan Viraj Gayatri’nin bindiği arabanın frenlerinde sıkıntı olabilir der. Janvi telaşlanır ve sonunda Gayatri ile fren konusunda konuşur ama Gayatri sıkıntı olmadığını söyler. Viraj ya ben ya bu ailenin yanında olacaksın tercih et bu aileye zarar gelsin istemiyorsan doğru cevap ne düşün sadece iki dakikan var der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu