Güz Masalı

Güz Masalı 5. Bölüm Özeti 20 Ağustos Neden Ağlıyorsun Kızım?

Güz Masalı 5. Bölüm Özeti 20 Ağustos. Viraj’ın yaptıkları bu bölümde çok konuşulacak. Zavallı Janvi’nin acı dolu anları Güz Masalı 5. bölüm özeti nde sizleri bekliyor.

Güz Masalı 5. Bölüm Viraj ve Janvi’nin eve dönmesiyle başlar. Janvi odasına geçince Viraj bagajın kapağını açar. Tej adındaki gardiyan elleri kolları bağlanmış, ağzında bant ile oradadır. Sabah kadar burada kal deyip bagajın kapağını kapatır.

Sabah olduğundan herkes Tej’in olmadığı hakkında konuşur. Viraj köyde işi vardı uzadı herhalde diye geçiştirir. Biraz toparlanan Viraj’ı Janvi yolcu eder. Dadi ise tam Viraj bagajı açmıştır ki gelir. Viraj panikle bagajı kapatır. Dadi’ye de Janvi arkadaşına gitti gelene kadar bekleme deyip evine geri götürür.

Viraj ofiste yine kameradan eşini izler. Janvi kamera yerleştirilmiş olan bir saati temizlik yaparken kırınca Viraj panikler. Janvi’yi arar ve sana hediye alacağım ne alayım, saat ister misin deyince Janvi şaşırır. Üstüne bir de istersen en pahalı mağazaya gidip kendine güzel bir saat seç der.

Janvi şaşırırnca Viraj biliyorum ki kaçmazsın öyle değil mi der. Janvi tabiki deyip sevinir. Mağazaya gittiğinde herkes onunla ilgilenir. Viraj önceden haber vermiştir. Janvi Viraj için de bir saat seçer. Saat pahalı olunca kararsız kalır ama Bayan Dobriyal parayı dert etmemeli denilince ikna olup alır.

Dışarı çıktığında arabası çalışmayınca telaşlanır. Viraj da tam karşıdan gizlice onu izlemektedir. Bu sırada Janvi’nin arkadaşı Sanjay gelir ve onu eve bırakabileceğini söyleyip elini tutunca Viraj çılgına döner.

Viraj onları takip eder. Sanjay arkadaşına kahve de mi ikram etmeyeceksin deyince Janvi tedirgin olur. Sanjay şaka yaptım deyip gider. Dadi ise Uma’ya sabah olanları anlatır. Janvi’nin arkadaşlarını tek tek aradığını ama kimsede olmadığını da ekler. Uma belki evlendikten sonra arkadaş edinmiş diye ikna etmeye çalışır ama Dadi Viraj onu öldürmeyle tehdit ettiğini söyler. Uma da onlara karışma anne diye uyarır.guz masali 5 bolum ozeti resmi 3

Janvi Viraj için pasta yapar. Geldiğinde hediye saati koluna takar ama Viraj deliye döner ve Sanjay yanındaydı der. Bu gün yanında olan yarın yatak odana da gelir diye delirir. Janvi’ye kemeriyle vurmaya başlar. Ardından sürükleyip yatak odalarına götürür ve sana yetmiyor muyum diye bağırır. Ellerini bağlar. Janvi acı içinde feryat eder. Bir süre sonra üzerini battaniye ile örter ve yataktan kalkar.

Güz Masalı 20 Ağustos Özeti Janvi’nin Babası Kalp Krizi Geçirdi!

Janvi gitmek için kapıya kadar çıkar ve evlenmeden önceki ne kadar mutlu olduğunu hatırlar. Gardiyan eğer siz giderseniz Viraj beni öldürür deyince Janvi geri döner ve Dadi’yi arar ama Viraj’ın uyandığını görüp telefonu kapatır. Telefonu yerleştirip hemen duşa girer.guz masali 5 bolum ozeti resmi 1

Ağlayarak banyo yapan Janvi dün gece olanları düşünüp hıçkıra hıçkıra ağlar. Viraj ise uyanır uyanmaz telefonu kontrol eder. Dadi arayınca Viraj telefonu açar. Janvi uyuyor der ama Dadi o bu saatte uyumaz deyince Viraj telefonu kapatır. Janvi ise banyodan çıkınca Viraj’ı görüp korkar. Viraj eline kemeri alır ve şimdi sen bana vur deyince Janvi şaşırır.

Janvi ben yapamam öyle bir şey deyince Viraj kendine kemer vurmaya başlar. Sonunda yere düşer ve beni seviyor musun söyle der. Janvi korkudan başını sallar. Sonunda seni seviyorum Viraj diye defalarca tekrarlamak zorunda kalır.guz masali 5 bolum ozeti resmi 2

Viraj ardından Janvi’yi ailesinin yanına götürür ancak evde çatışma çıkmıştır. Janvi’nin babası yaralandığı için Janvi onu kurtarmaya kalkar ama nafile. Viraj polisten silahı alıp havaya ateş açar, herkesin dağılmasını ister. Eve geçtiklerinde Janvi babasının yarasını temizlerken Viraj da telefonda Janvi’nin babasının suçlanmaması konusunda ikna eder.

Herkes bir çığlık duyar ve Janvi’nin babası fenalaşır. Adam kalp krizi geçirir. Janvi dertlerini anlatmaya geldiği ailesinin bulunduğu duruma bakıp benimki dert mi diye ağlar. Babası gözlerini açınca başucunda ağlayan kızına neden ağlıyorsun kızım der. Janvi’nin gözlerindeki acı keşke dile gelse de acısını anlatabilse ama bakalım neler olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

 1. büyük bir başarısızlık acizlik pervasızlık düş kırıklılıgı
  seyircilerine hak ettigi anlayışı ver
  TAYLAND DİZİLERİNİ KÜÇÜMSEME VEREBİLİRSİN
  Kao Waan Hai Noo Pen Sai Lub(My Secret Bride)
  my husband in law
  plerng ruk plerng kaen
  Princess Hours Thai İzle – Tayvan Drama
  kiss me
  tra barb see chompoo
  ugly duckling perfect match
  Sawan Biang
  Roy Lae Sanae Luang
  My Ambulance
  I’m A Mess
  Rak rai
  Fah Fak Rak
  Kleun Cheewit
  U princes series- Handsome Cowboy
  Puer Tur
  Bpai Hai Teung Duang Dao
  Raeng Tawan
  KORE DİZİLERİNİDE KÜÇÜMSEME VER
  Doctors
  I am Not A Robot
  (Goodbye to Goodbye)
  It’s Okay to Not Be Okay
  (Just Between Lovers)
  descendants of the sun
  What’s Wrong with Secretary Kim
  Crash landing on you
  Father is strange
  The legend of the blue sea . the heirs.. The King Eternal Monarch
  Radio romance
  The Great Seducer//Tempted
  Because this is my first life
  Ma Boy [Mini Dizi]
  Hello Monster
  Devil’s Diary
  My Lovely Girl
  Man From The Stars
  Healer ❤
  (THE K2)-
  Romantic Doctor, Teacher Kim 2 ‍⚕️‍⚕️
  Pinocchio
  hotel del luna
  {Method To Hate You}
  Natural Romance
  moment of eighteen
  JAPONYA DİZİSİ İLK VE SON VEREBİLİNECEK EN ÖNEMLİ DİZİ KARŞINDA KANAL 7
  Mischievous Kiss: Love in Tokyo.. Itazura na Kiss: Love in Tokyo -2 SEZON 32 BÖLÜM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu