Güz Masalı

Güz Masalı 50. Bölüm Özeti 5 Ekim Viraj: “Hafızam Geri Geldi!”

Güz Masalı 50. Bölüm Özeti 5 Ekim. Viraj hafızam geri geldi bu Janvi benim karım diye Sia’ya sarıldı. İşte Güz Masalı 50. bölüm özeti!

Güz Masalı 50. Bölüm Sia’nın Ragav’ın neden gerçeği söylemeden gittiğini merak etmesiyle başlar. Gayatri Taşu ile konuşur, ona Ragav ve Sia’nın evlenmesinin ardından neden durgun oluğunu söyler. Taşu tam Viraj ile Sia’nın konuşmasından bahsedecekken Komal araya girer ve bir anda evlenmeleri onu da sarstı herhalde der.

Gayatri’nin telefonu çalınca mecburen gider. Komal da Ragav’a güvenip şu an için Sia hakkında Gayatri’ye bir şey anlatma der. Sia ise daha fazla dayanamaz ve Ragav’ın telefonundan kiminle konuştuğuna bakar ve Viraj ile konuştuğunu görüp şaşırır. Ragav Sia’ya yalan söylemenin ağırlığı altında ezilmektedir.

Tam arabaya binecektir ki Sia’yı arabada görünce şaşırır. Sia gitme konusunda ısrar edince Ragav başta karşı çıkar, tehlike der ama nafile. Ragav bir fabrika önüne arabayı park eder ve Sia’ya sakın dışarı çıkma diye tembihler.

Ragav içeri girdiğinde Viraj ile restleşir. Viraj’ın adamları Ragav’ı alt etmeye çalışır ama Ragav hepsini alt eden olur. Viraj’ı tam bıçaklayacaktır ki Sia’ya ona zarar vermeyeceğini söylediği için tereddüt eder. O anda Viraj gözüne kırmızı biber tozu atar. Ragav gözlerine ovuştururken Viraj onu döver. Ragav gözleri görmese de Viraj’ı dövmeyi başarır. Sia koşarak gelir.guz masali 50 bolum ozeti resmi 1

Sia Ragav ile ilgilenirken Ragav kendine gelir ve neden beni dinlemedin diye kızar. Sonrasında eve gitmeye karar verirler ama Viraj ortada yoktur. Eve gittiklerinde Viraj’ı kanepe gördüklerinde ikisi de şok olur. Viraj bize her şeyi anlattı dediklerinde ikilimiz yine şaşkındır.

Bay Şekhevat’ın adamlarının saldırdığını ikisini Viraj’ın kurtardığını anlatan Gayatri olayın gerçek yüzünden bihaberdir. Viraj koşarak Sia’ya sarılır ve Janvi diye ağlar. Sia onu iterken Viraj hafızasının geri geldiğini söyler.

Gayatri Sia kocasının öldüğünü kanıtladı eğer hafızan geldiyse sen de onun eşin Janvi olduğunu kanıtlamak zorundasın der. Ragav ve Sia odalarına giderken Ragav, Sia’ya bir daha dokunmaya cüret edersen yapacağımı hayal edemezsin der.guz masali 50 bolum ozeti resmi 2

Viraj kanıt peşine düştüğünde Ragav gömleğini değiştirmekte zorlanır. Sia gözlerini kapatarak değiştirmeye çalışınca da komik görüntüler ortaya çıkar.

Güz Masalı 6 Ekim Özeti Kanıt Zamanı

Viraj Priya’nın babasını bulup ailenin yanına getiriyor ama Janvi ikna ettiği için adam Janvi ile Sia çok benziyor ama Janvi öldü viraj ölümünden sonra harap oldu der. Başka biri de görse onu Janvi zanneder ama bu kadın farklı der. Viraj öfkelenir. Gayatri Viraj’a kızar ve seni evden atıyorum 2 Eylül’e kadar eğer dediğini kanıtlamazsan sadece evden atılmakla kalmaz üstüne hapse de girersin der.

Gayatri acır ve kanıtlayana kadar yine de kal misafir olarak ama kanıtlamazsan dediğimi yaparım der. Ragav ve Sia kameradan Viraj dinlerken Sundar’ın tapınakta olduğunu öğrenirler. Janvi ona bir şey olmayacak diye Ragav’ı sakinleştirir ve Sundar’ın yanına giderler.guz masali 50 bolum ozeti resmi 4

Ragav olanlardan kendini sorumlu tutunca Sia ona destek olur.  Viraj ise odalarındaki kamera sistemini sonunda görür ve Taşu’yu kullanmaya karar verir. Taşu’yu Sia Ragav ile parası için evlendiği konusunda ikna eder. Şimdi Ragav’ın hayatı tehlikede deyip bu defa Taşu’ya zarar vermeyi planlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Gönülcüm ??????

  İYİ akşamlar canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir canım kolun nasıl oldu inşallah iyidir inşallah bir gün gelirsin mersine çok güzel dir ama vüris var ? bizde çıkamıyoruz canım kendinize iyi bakın Rabbim Azerbaycan yardim etsin inşallah Allah onları kahretsin canım Allah’a emanet ol görüşürüz ??????gönülcüm

 2. Denizcim canımmm iyi akşamlar nasılsın kusura bakma tatlım bugün
  İşlerim vardı Annemin ölüm yıl??
  Dönümüydü çok zor ?? Mekanı Cennet olsun??? Üzülme bitanem?
  Kıyamam sana kuzum benim ya inşAllah geçer lanet olası Virus bizde Virusu. Unuttuk Savaş var. Ya
  Ondan Sağol canım ya inşAllah Zafer olsun Anneler. Üzülmesin??
  İstiyorum Kahr etsin vicdansızları?
  Benim Babamda ŞEHİT OLDU Ben
  Baba sevgisi nasıldır bilemedim ??
  O yüzdende istemiyorum Savaşta
  Kazanalım Babamın kanı yerde kalmasın ? Benim gibi diğer çoçuklar yetim kalmasınlar? istiyorum
  Canım inşAllah bi gün olur oraya
  Gelmem ama inanmıyorum Hayaller
  İşte kuruyorum Sen bana bakma böyleyim Burda bi Umut abim var
  Çok severim kendisini İYİ bi insan
  Saygili, marhemetli Değer veririm. ÇOK
  Ailesine Tatlı çoçuklarıda var Oda MERSİNLİ Belki tanırsın o yüzden
  Mersin şehri benim kalbimin şehri
  Hayellerimin Şehridir ÇOK GÜZEL Severim orayı Şimdi daha çoooookk
  Sevdiim Çünkü Benim Güzel ler güzel i
  Kardeşim CANIM DENİZİMDe Orda?????? Sağol bitanem iyi sayılmam
  İnşAllah iyi olurum kolum ayni canım
  Sol elle zor lada olsa yazıyorum Sizin gibi güzel kardeşlerime değer?
  Çok Seviyooooruuum Hepinizi Sen
  Giyim okuyordu Yani Elbise dikiyorsun canım ya ne güzel ben
  Okuyamadım inşAllah Senin için her
  Şeyin güzel olmasını dilerim Rabbimden? iyi uykular bitanem görüşürüz inşAllah Allah a emanet ol.

 3. Günaydın DENİZİM? Bitanem nasılsın.
  FİLİZİM? Çiçeyim nasılsın. Hayırlı
  Günler Tatlı kızlar görüşürüz inşAllah.???❤❤???

 4. Zeynepcim Tatlım günaydın nasılsın.
  Seni unutuyordum az kalsın ? Ama. Hiç unuturmuyum Bitanem sin kolay
  Gelsin canım benim görüşürüz ??❤?

 5. Rica ederim Zeynepcim canım benim
  İYİ Günler dilerim bitanem görüşmek
  üzere…Allah a Emanet ol güzel kardeşim?????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu