Güz Masalı

Güz Masalı 51. Bölüm Özeti 6 Ekim Oyun Bitti Viraj!

Güz Masalı 51. Bölüm Özeti 6 Ekim. Ragav ve Sia evlenirken Viraj’ın gerçek yüzü ortaya çıkıyor. İşte Güz Masalı 51. bölüm özeti!

Güz Masalı 51. Bölüm Ragav’ın Sundar’ın başucunda gözyaşı dökmesiyle başlar. Ragav’ın arkadaşları tapınağı aradıklarını ama ne Viraj’ı ne de adamlarını bulabildiklerini haber verir.

Ragav bu haberden sonra Viraj’ın onları evden uzaklaştırmak için bu oyunu oynadıklarına kanaat getirir. Koşarak gittiklerinde Taşu’yu dışarı çıkarken görürler. Direk Viraj’ın odasına giderler ama Viraj odasında yoktur.

Kriş’e zarar verdi diye panikleyip onun odasına yöneldiklerinde Komal Viraj’ın onunla oyun oynadığını söyleyince Ragav Viraj’ın nasıl biri olduğunu anlatır. Tam döndüklerinde Gayatri kapıda beklemektedir. Gayatri Taşu’ya ulaşamadığını merak ettiğini söyler. Ragav ve Janvi kamera kayıtlarına bakıp Viraj’ın yeni avının Taşu olduğunu anlarlar.

Taşu ve Viraj arabadayken Viraj ona durmasını söyler. Ardından dışarı çıkar ve Unniyal’ı arayıp Taşu’yu getirmek üzere olduğunu her şeyi hazır etmesini emreder. Taşu ile video çekip Ragav’a bununla şantaj yapmayı planlayan Viraj bakalım amacına ulaşabilecek mi? Taşu Viraj’ın ikram ettiği içeceği içtikten sonra başı döner.guz masali 51 bolum ozeti resmi 1

Tam videoya başlayacaklardır ki Ragav gelir. Viraj kaçarken Janvi kamerada kayıt olmadığına dikkat eder. Ragav ise ona haber veren kişiye – Unniyal’a – teşekkür eder. Janvi olanlardan kendini sorumlu tutup ağlarken Ragav onu teselli eder. Taşu Ragav’a Viraj’ı cezalandırması gerektiğini telkin eder.

Unniyal Ragav’a Viraj’ın her hareketini haber vereceğini söyler. Janvi neden bize yardım ediyorsun deyince Unniyal polis olan erkek kardeşi Viraj’ı kızdırdığını, Viraj’ın ona iftira atıp tımarhaneye gönderdiğini bu yüzden intikam almak için beklediğini anlatır. Viraj Unniyal’a Janvi’nin ailesini buldum deyince Unniyal durumu Ragav’a haber verir. Ragav da Janvi’nin ailesine bulundukları yeri terk etmelerini Gurgaon’a gelmelerini söyler.

Bir sonraki gün evde hazırlıklar başlar. Ragav Komal’a Viraj’ın gerçek niyetini bilmiyor numarası yapmasını söyler. Ardından Viraj’ı ailesine zarar verme konusunda uyarır ve karıma diktiğin gözünü oyarım diye de tehdit eder. Viraj karımı benden çalan sensin der. Ragav ne olursa olsun dilersen düğüne katıl der.guz masali 51 bolum ozeti resmi 2

Herkes dans edip şarkı söyler. Sia’nın ellerine kına yakarlar. Komal ve Taşu Ragav’a bu düğün gerçekten olsun deyince Ragav Sia’yı zorlayamam der. Viraj başına örtü alıp törene katılır.guz masali 51 bolum ozeti resmi 3

Janvi’nin ailesi Ragav’ı arar ve ailesiyle tanışmak istediklerini söyler. Unniyal ise Ragav’ın bisikletinin frenlerini bozar. Ragav ve Sia aileyi karşılamak için çıkarken Viraj ve Unniyal uzaktan onları izlerler. Unniyal Ragav’ı kandırdıkları için mutludur. Viraj sonunda bir iş başardın diye Unniyal’a aferin der.

Güz Masalı 6 Ekim Özeti Düğün Başladı

Ragav frenlerdeki sıkıntıyı fark etse gerek kaskı Sia’ya verir. Bir kaza geçirirler. Ragav yoğun bakıma alınır ama gözlerini açar. Sia kask konusunda kızınca Ragav dolaylı yoldan ona aşkını itiraf eder ama sevgim arkadaşlığımıza zarar vermeyecek diye ekler.guz masali 51 bolum ozeti resmi 4

Bu defa Sia dolaylı yoldan ona sevgisini itiraf eder. Aile hastaneye geldiğinde Gayatri şimdi düğün ne olacak deyince Ragav gayet iyi olduğunu söyler ve düğün olacak diye ekler. Viraj ise Janvi’nin ailesini bulup gerçeği söylemezlerse onları öldürmeyle tehdit eder.

Janvi’nin annesi haldi töreninden içeri girip kızına dua eder ama tek kelime etmeden çıkar. Bir silah sesi duyulur ardından. Janvi’nin annesi kızı öldü zannedip kulaklarını kaptır. Ragav Janvi’nin kız kardeşini kurtarır ardından Unniyal’a cinayete yardım yataklıktan sen de ceza alacaksın der.

Viraj ise DNA testiyle Sia’nın Janvi olduğunu kanıtlamaya karar verir. Ragav ve Sia’nın düğünü başladığı anda Viraj düğünü durdurup Sia’nın karısı olduğunu kanıtlayan videoları izletir. Ancak videoda bir anda Viraj’ın Sia’ya nasıl eziyet ettiği vardır.guz masali 51 bolum ozeti resmi 5

Viraj şok olurken herkes Viraj’ın ikiyüzlü halinden tiksinir. Janvi ise Viraj’ı ona eziyet etmeyle suçlar. Polisler gelir ve eşine şiddetten Viraj’ı tutuklarlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Gönülcüm ??????

  Canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir canım Rabbim annene ve babana rahmet eylesin çok üzüldüm Rabbim sanada sabır versin Rabbim onları kahretsin inşallah canım ben aslında muhasebeciyim ama sevmiyorum giyim öğretmenliği sevdiğim bir meslek inşallah bitirip köylerde öğretmenlik yapmak istiyorum ben öbür mersinliyi tanımıyor canım sende hayat nasıl gidiyor şimdilik Allaha emanet ol görüşürüz ??????gönülcüm

  1. İyi akşamlar Denizcim canım nasılsın Özür dilerim bitanem seni üzmek istemezdim Aff et bitanem?? Sağol canım Allah tüm ölenlere Rahmet eylesin Şehitlerede mekanları cennet olsun??
   Demek işliyorsun güzel miş
   Sevdiyin giyim öğretmenliği
   İnşAllah güzel gönlünce
   Olur canım Hayat işte. Ne
   Yapacam Evdeyim Rengli
   Bi şey yok hayatımda. Tatlı m❤? Sağol bitanem
   Duaların için ÇOK TEŞEKKÜRLER Öptüm????Allah a Emanet ol görüşürüz inşAllah canım????????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu