Güz Masalı

Güz Masalı 52. Bölüm Özeti 7 Ekim Viraj Ölecek Mi?

Güz Masalı 52. Bölüm Özeti 7 Ekim. Viraj hapse düştü ama bu defa ölümle yüzleşiyor. İşte Güz Masalı 52. bölüm özeti!

Güz Masalı 52. Bölüm Sia’nın Gayatri’den yalan söylediği için özür dilemesiyle başlar. Janvi Viraj’a Dadi’nin yürüyememe sebebi sensin, kayınvalidemi öldüren sensin, sen bir kadına duyulacak saygıyı geçtim insana duyulacak saygının zerresini bana göstermedin der. Eğer bana mutlu bir hayat vereceğinle ilgili bir umut versen ben adını adımın yanında ömür boyu taşırdım ama sen bana el kaldırdın der.

Bir kadın ile erkek eşit dediniz ama bu lafta kaldı bu yaşadıklarım aslında toplumun hatası diyen Janvi ağlar. Viraj Gayatri’nin yanına gidip koca ne demek sen söyle diye yalvarır. Gayatri haklısın deyip Viraj’a tokat atar. Ardından polislere bu suçluyu götürün gözüm görmesin der. Viraj polisin belinden silahı almasıyla Gayatri’ye nişan alması bir olur. Ragav Viraj’ı durdurmak için harekete geçer.guz masali 52 bolum ozeti resmi

Ragav anneme saldırmaya nasıl cüret edersin diye Viraj’ı döver. Bu zamana kadar hatalarını hastasın diye arkaya atsam da bunu affedemem der. Gayatri Ragav’ı durdururken Viraj beni Viraj Dobriyal’ı hapsedecek biri doğmadı diye haykırırken polis zorla onu götürür. Viraj parmaklıklar ardında bağırırken kadın polis karşısında susan eşin yok kapa çeneni diye azarlar. Janvi ailesine tek tek sarılıp ağlar.

Gayatri ise Ragav ve Janvi’ye yalan söyledikleri için kızar ve Ragav’ın hapse girmesi gerektiğinin Sundar’ı hatırlatır. Bu sırada avukat gelir ve Sundar’ın kendine geldiğini Ragav’ın masum olduğunu dolayısıyla dosyanın düştüğünü söyler.guz masali 52 bolum ozeti resmi 2

Herkes sevinir ama Gayatri evlenme konusunda bana yalan söylediniz ikinizde bu evden gidin der. Janvi ikna için çabalarken Gayatri Ragav hata yatı, düşman edindi o düşmanlar oğlumu öldürdü bu evde yalan söylenenin yeri yok deyip onlara dışarıya çıkmalarını söyler.

Kriş durdurmak için çabalar ama nafile. Kriş amca diye bağırınca herkes duygulanır ama Gayatri sen bu aileden değilsin diye onu kovar. Gayatri Kriş’i sakinleştirmek için uğraştığında Kriş o Ragav değil benim babam der. Gayatri Komal’a oğlun neyden bahsediyor diye sorar.

Güz Masalı 7 Ekim Özeti Viraj Kaçacak Mi?

Viraj, avukatla konuşur. Avukat eğer deli olduğunu söylersen ancak kurtulursun der. Viraj buna sinirlenip avukata saldırır, araya polis girer. Avukat tek çare bu yoksa başka avukat bulun der. Gayatri ise Kriş ile sohbet eder. Kriş amcam değil babam kötü biriydi der. Gayatri şaşırınca Kriş anne sen anlatsana der.

Komal dayanamaz ve Ragav sadece Dev’i durdurmak istedi diye söze başlar. Dev, kumara düşkündü ve bu alışkanlığından bir türlü vazgeçemedi, senin hesabından yüklü miktarda para çekti ve iş için diye sizi kandırdı ve kaybetmeye devam etti der. Ragav Dev’in başına bela olan adamları uzaklaştırmak için çabaladı.

Bir gün arabada saldırıya uğradık, adamlar Kriş’i kaçırmaya kalktı Ragav onu kurtardı, Dev vuruldu. Kriş o günden sonra konuşamadı deyince Gayatri şok olmuş halde olduğu yere oturur. Komal bir yerde Gayatri bir yerde ağlar.

Sia Gayatri’nin yanına gittiğinde Gayatri kötü bir anne olduğu konusunda kendini suçlar. Sia onu teselli eden kişi olur. Tüm aile onun konuşmasını duyar. Gayatri de sonunda onları fark edip hepsinden af diler. Ardından onlara hep güveneceği sözünü verir. guz masali 52 bolum ozeti resmi 3

Ragav ve ailesi Sundar’ın yanına giderler. Sundar Ragav ile yalnız kaldığından Sia konusunda takılır, Ragav da onu sevdiğini söyler. Gayatri bunu duyunca şaşırır. Viraj ise hapiste Unniyal’ı döver.

Polisler onunla ilgilenirken Viraj hapisten kaçmaya kalkar ama yakalanır. Bu defa da kendini asar, olay büyümesin diye onu hastaneye götürürler. Janvi ise Viraj’dan resmi olarak boşanacağı günü beklemektedir. Ragav’ın ailesi de ona gereken desteği vereceklerini söyler.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Günaydın Denizcim? Nasılsın canım iyisin inşAllah Allah a Emanet ol??
  Görüşürüz inşAllah bitanem iyi günler????????????????

  1. ??????Gönülcüm canım nasılsın iyi misin inşallah iyisindir canım bizim bir yakınımız vefat etti ben bu ara yazamam haberin olsun canım Allah’a emanet ol görüşürüz ???????gönülcüm

   1. İyi akşamlar DENİZİM??
    Bitanem nasılsın Sağol canım iyi diyelim iyi olalım
    Ayy çok üzüldüm????
    Gerçekten kötü oldum??
    Başınız Sağ olsun Allah Rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun canım sorun
    Diyil Tatlı m Sen iyi olda
    Yeter kardeşim kendine İyi
    Bak görüşürüz inşAllah Allah a Emanet ol Denizcim?????❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 2. resmen 3 kuruşluk insanlara 5 kuruşluk deger veriliyor bu kadar insan oglu aşşalanamaz kanal 7 yeryüzünde uzlaşılamaz eksik bir kanal hindistan dizileriniçok kolay harcayan kendini beyenmiş güvensiz bir kanal dır

 3. हमारी श्रृंखला को सबसे सही तरीके से प्रसारित करें, चैनल 7 हमारी नापसंद श्रृंखला को न कहें
  hamaaree shrrnkhala ko sabase sahee tareeke se prasaarit karen, chainal 7 hamaaree naapasand shrrnkhala ko na kahen

  स्टार प्लस चैनल पर सर्वश्रेष्ठ खोजें, न कि 7-वर्षीय श्रृंखला
  staar plas chainal par sarvashreshth khojen, na ki 7-varsheey shrrnkhala

 4. Beş gündür hala 53 vs diyer bölümlerin özetini hala cıkartamadınız neden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu