Güz Masalı

Güz Masalı 53. Bölüm Özeti 8 Ekim Viraj Kaçtı!

Güz Masalı 53. Bölüm Özeti 8 Ekim. Janvi veda ediyor. Viraj ise hapisten kaçmayı başardı. İşte Güz Masalı 53. bölüm özeti!

Güz Masalı 53. Bölüm Ragav ve Gayatri’nin Sundar’ı ziyaretiyle başlar. Ragav ve Sundar atışında Gayatri bu nasıl arkadaşlık ben anlamadım, birlikteyken kavga yokluğunda özlem der. Gayatri gidince Sundar Gayatri’nin değişmiş olduğunu söyler ve onu değiştiren sensin diye de Ragav’ı över. Sundar Janvi’ye duygularını açmadın mı deyince Ragav onun geçmişinin aşık olmasına engel olduğunu anlatır.

Gayatri bu sözleri duyup şaşırırken Sundar onu görür ama Gayatri sus işareti yapınca Sundar ses etmez. Gayatri eve geldiğinde Ragav onu ağlarken bulur. Hep başkalarının acılarını düşünüp nasıl da kendi acını bastırmışın evladım diyerek hep mutlu olması için dua eder. İkili sarılıp ağlar.

Viraj ise Unniyal’ı döver. Onunla ilgilenirlerken Viraj kaçmaya çalışır ama yakalanır. Bu haber Ragav ve ailesine de ulaşır. Viraj ikinci bir planı dener. Kendini asmış numarası yapar. Kadın polis korkup acilen onu hastaneye götürün diye adamlara emir verir. Adamlar geldiğinde numara yapan Viraj hemen kendini toplar ve kaçmak için ilk hamlesini yapar.

Sia sindur sürerken annesi yanına gelir ve bugün mahkemede her şey bitecek ve bu saçma ilişkinden kurtulacaksın der. Ardından kızının aradığı aşkı bulması için dua eder. Bu sırada Ragav içeri girer ve Viraj’ın kendini astığı haberini verince Janvi şok olur. Ragav ise Viraj başkalarına zarar verse de kendine asla zarar vermez, bu işte başka bir şey var diye şüphelenir.

Janvi hastaneye gittiğinde Viraj’ın yanına girmek için izin ister. Viraj bilinçsiz yatıyor numarası yapar. Janvi gözümde zerre yaş yokken kalbimde sana sadece nefret ile buradayım der. Bugün boşanmasak da eninde sonunda senden kurtulacağım der ve ayrılır. Ve mahkeme başlar. Hakim Viraj olmadığı için ertelemek isteyince Ragav tepki gösterir annesi sakinleştirir.

Janvi ise elindeki cd ile hakime Viraj’ın numara yaptığını kanıtlar. Rapoları gösterip onun intihar sonrasında her şeyinin normal olduğunu dolayısıyla asma olayının tamamen davayı erteleme amaçlı olduğunu dile getirir. Şiddet mağduru olduğunu, boşanma hakkının olduğunu söyleyen hakim yine de davayı ertelemekten vazgeçip boşanma gerçekleşti der. Janvi hem şaşırır hem de gözyaşı döker.

Viraj’ın avukatı ise Viraj’ı arayıp davayı kaybettiklerini söyler. Janvi eve gittiğinde Ragav onun yanına gider ve ağlarken görür. Onu aynanın önüne getirip gülümsemesini söyler, Janvi gülümsemeyince Ragav gözlerini kapatıp en mutlu olduğu kişiyle kendini hayal etmesini söyler.guz masali 53 bolum ozeti resmi

Janvi Ragav’la olan anılarını hatırlayıp gülümserken Gayatri ve Uma onları izler. Uma mutludur ama Gayatri endişeli. Birlikte konuştuklarında Uma, Janvi’nin biraz zamana ihtiyacı olduğunu kararı kendilerinin vermeleri gerektiğini söyler. Viraj ise sonunda kaçar.

Güz Masalı 8 Ekim Özeti Gitme Dur Diyemedim!

Viraj’ın kaçtığı haberi Janvi’yi korkutur. Ragav’ın da onu yakalamak için harekete geçmiş olması Ragav’a bir şey olursa korkusuna neden olur. Janvi panikle Ragav’ı bulmak için yola çıkar. Taşu onu arabayla götürür. Janvi telefonunu arabada unutup Ragav’ı aramaya başlar. Bir adamı Ragav’a benzetip heyecanlanır ama adam dönünce o olmadığını anlayıp üzülür.

Viraj’ın Ragav’ı bıçakladığını hayal edip korkmaya devam eder. Ragav’ı gören janvi ona koşup sarılır. Ragav şaşırınca Janvi sana bir şey oldu zannettim der. Tüm aile bu sahneyi görür. Gayatri sonunda onlara evlenme konusunu açar. Janvi ve Ragav şaşırır. Janvi Viraj Ragav ve ailesine de zarar verir korkusuyla gitme kararı aldığı anda Ragav onunla konuşmak için odasına girer.guz masali 53 bolum ozeti resmi 2

Janvi de Ragav da evlenme konusunda olumsuz olduklarını dile getirirler. Ragav baskı altına karar vermeni istemiyorum deyince Janvi tek nedeni bu mu der. Ragav başını çevirir. Bu sırada Taşu onlara dondurma getirir ama Kriş peşi sıra girip dondurma isteyince Janvi kendi dondurmasını ona verir. Ragav ve Janvi aynı dondurmayı yerlerken rüzgar eser, yağmur yağar.guz masali 53 bolum ozeti resmi 4

İkilimiz yağmur altında ıslanırken dondurma yer. Janvi Ragav’ın dudağındaki dondurmayı şalıyla siler. Ragav üzerini değişmelisin der. Janvi üzerini değişince de valizi hazırlama konusunda ona yardım eder. Ragav gelinliği de valize koyması için verince Janvi gerek yok der. Ragav ise bu renk sana yakışmıştı evlendiğinden giyersin bence der.

Viraj ise Amrit isimli birinin yanında saklanır. Amrit ile başta kavga eden Viraj daha sonra sohbet eder. Amrit Viraj’a Ragav ve ailesini kaçırmasını karşılığında Janvi’yi istemesini önerir. Janvi ise eşyalarını toplar ve herkesin duasını alıp giderken Ragav yavaşça ona yaklaşır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu