Güz Masalı

Güz Masalı 55. Bölüm Özeti 10 Ekim Ragav Vuruldu!

Güz Masalı 55. Bölüm Özeti 10 Ekim. Janvi geri dönerken Ragav ailesini kurtarmayı başardı. İşte Güz Masalı 55. bölüm özeti!

Güz Masalı 55. Bölüm özetin geçmeden önce bu bölüme kadar yaşananlardan kısaca bahsederek başlayalım. Viraj hafızam yerine geldi diye numara yapıp işin içinden çıkmaya çalışsa da gerçekler ortaya çıkmıştır.guz masali 55 bolum ozeti resmi 1

Viraj hapse düşse de oradan kaçmayı başarıp Ragav ve ailesini rehin almıştır. Janvi ise rehine olayı yaşanmadan önce kimse zarar görmesin diye evi terk etmiştir. Janvi geri dönecek mi Güz Masalı 55. bölümde neler yaşanacak sorusunun yanıtı ile devam edelim.

Ragav yaralı haldeki kadınları bırakıp onu alması için Viraj’a yalvarır ama Viraj reddeder. Eğer Janvi bir saate gelmezse aileni tek tek öldüreceğim diye de ekler. Ragav ne yapacağını şaşırmış halde dışarı çıktığında Kriş ona sarılır ve Sia’yı ona vermesini söyler.guz masali 55 bolum ozeti resmi 3

Janvi ise Ragav’a aşkını itiraf etmesine rağmen Ragav’ın bir şey dememiş olmasına şaşırmıştır. Neden böyle davrandı diye düşünmektedir ve Gayatri’yi aramaya karar verir. Kadınların rehin olduğu odanın telefonu çalar, Taşu belli etmeden açmaya çalışsa da Viraj telefonu kapatır.

Ardından Janvi gelecek düşüncesine sahip olduğu için ona nasıl eziyet edeceğini planlayıp gerekli malzemeleri toplar. Bu sırada polis ekibi de içeri girmek üzeredir. Ragav’a Viraj’ı arayıp oyalamasını söyler.

Viraj ise vakit doldu aileden biri ölecek deyip Komal’a bıçakla giderken telefon çalar. Ragav ona arabanın arızalandığını bu nedenle geciktiğini söyler. Viraj konuşurken polisi fark eder ve hata yapmayacaktın bir sonraki hatanda ailenden biri ölmüş olacak der. Polisler içeri girip gaz bombası atarlar.

Ragav da içeri girer ama Viraj ve aile ortada yoktur. Tek kapı kalır. Viraj ve kadınlar o odadadır. Viraj bu defa çok ciddiyim eğer gelirseniz birini öldüreceğim diye uyarır. Ragav durmak zorunda kalır. guz masali 55 bolum ozeti resmi 4

Ragav ve polisler bir plan yapar. Polisler çekiliyor numarası yapıp Viraj’ı kandırırken Ragav pencereden girip kadınları kurtarır. Kadınlar çıkar ama Viraj Ragav’ı vurur. Gayatri oğlunu yalnız bırakmak istemez ama bu sırada Komal bayılır.

Gayatri onunla ilgilenir. Komal kendine gelince her şeyin sorumlusu Sia der. Gayatri onu ikna etmeye çalışsa da Komal artık buna inanmıştır. Kadınlar dışarı çıktıklarında Ragav hala içeride ve Viraj’ın yanındadır. Janvi ise eve gelmek için elinden gelen çabayı göstermektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu