Güz Masalı

Güz Masalı 56. Bölüm Özeti 11 Ekim Ragav’dan Aşk İtirafı

Güz Masalı 56. Bölüm Özeti 11 Ekim. Ragav aşkını itiraf etti, Janvi bıçaklandı. İşte Güz Masalı 56. bölüm özeti!

Güz Masalı 56. Bölüm detaylarından evvel geçtiğimiz bölümde yaşananları özet geçerek özetimize başlayalım. Ragav ailesini canı pahasına kurtarmış ama vurulmuştur. Janvi ise hislerine güvenip Ragav’ın yanına gelmek için harekete geçmiştir. guz masali 56 bolum ozeti resmi 1

Viraj Ragav’ı sandalyeye oturtup ellerini ayaklarını bağlar ve eziyet eder. Ragav’a sen nasıl olurda yaşaması ve benimle olmasını hayatta olan Janvi’yi benden alırsın o seni sevemez derken Ragav sırıtır.

Gayatri bir oğlunu kaybettiğini diğerini kaybetmek istemediğini söyler. Polis ise dikkatli bir plan yapıp onu kurtaracağız diye sakinleştirir. Viraj ise Ragav’ın yaralarına acı biber sürerek eziyet eder.

Ragav Sia geri dönmeyecek ailem de kurtuldu sen başaramadın Viraj ben ölsem de başarısız olan sen olacaksın der. Viraj öfkelenir. Janvi sonunda gelir ve her şeyi öğrenir. Viraj’ı arar ve Ragav sakın gelme diye bağırırken Viraj ona tekme atar ve seni bekliyorum Janvi der. Janvi de geleceğim der.

Janvi bir polisle beraber içeri girer ama Viraj yalnız başına üst kata gelmelisin der. Janvi Ragav nerede deyince Viraj hayatta deyip kanlar içinde baygın halde yatan Ragav’ı gösterir.

Janvi ona doğru gidince Viraj onu rehin alır. Polisler Viraj’a ateş ederler, Viraj yaralanır ama ağır bir yarası yoktur. Viraj Janvi’yi alıp kaçarken Ragav da baygın haldedir. Herkes başına toplanır. Gayatri Ragav uyandığında ne diyecek diye kaygılanır.

Janvi Viraj’a boşandıklarını aralarında bir şey olmadığını hatırlatır. Viraj ise inatla aşk şiiri okuyunca sen ne anlarsın aşktan deyiverir. Viraj bahsettiğim aşkı Ragav’a itiraf eden sendin der.guz masali 56 bolum ozeti resmi 2

Janvi başta şaşırsa da durumu anlar. Janvi beni öldürsen de kalbimdeki bu aşkın sahibi sen olmayacaksın der. Ragav için yaşıyorum ve onun için de öleceğim der. Viraj elindeki bıçağı ona saplayacakken kendini durdurur. Ardından ona tokat atınca Janvi de ona tokat atar ve ben eski Janvi değilim bana elini kaldıramazsın der.

Viraj onu sürükleyerek merdivenlere getirir ve merdivenlerden atar. Ragav ise uyanır uyanmaz yaralı halde eve gider. Tam Viraj Sia’yı öldürecektir ki Ragav gelir. Viraj’ı alt eden Ragav niye döndün der.guz masali 56 bolum ozeti resmi 4

Janvi onlara zarar geleceğinden korktuğunu yine olsa yine geleceğini söyler. Ragav ise ben de sensiz yaşayamıyorum, bundan sonra seni asla terk etmeyeceğim der. Ragav bir kan görünce ne olduğunu anlamaz ama Viraj Janvi’yi bıçaklamıştır. Ragav onu kollarında tutup seni terk etmeyeceğim derken öfke içinde Viraj’a bakar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu