Güz Masalı

Güz Masalı 7. Bölüm Özeti 22 Ağustos Janvi Hamile!

Güz Masalı 7. Bölüm Özeti 22 Ağustos. Janvi’nin hamile olması haber herkesi sevindirse de Janvi çok üzgün. İşte Güz Masalı 7. bölüm özeti!

Güz Masalı 7. Bölüm Viraj ve Janvi’nin oteldeki konuşmasıyla başlar. Viraj Janvi’yi tavuk yemeye zorlar. Eğer yemezsen beni sevmediğini düşüneceğim diye duygu sömürüsü yapmayı da ihmal etmez. Janvi küçük bir lokma alınca iyi kızlar yemeğini yarım bırakmaz der. Janvi yemekten dolayı kusmak üzeredir, ellerini yıkamak için lavaboya gidecekken Viraj gerek yok deyip parmaklarını temizler.

Sonra en sevdiğim şarkıda dans edeceğiz der. Janvi başını omzuna koyar ve ağlamaya başlar. Sanjay ise uzaktan bunları görüp her şeye tanık olur. Janvi ve Viraj eve döner. Çoti onları görünce heyecanlanır. Sia Viraj’ın dövmesini görüp bu nedir diye sorar. Viraj Janvi’nin ismini yazdığı dövmesini gösterir.guz masali 22 agustos ozeti resmi

Viraj Janvi bırakır ve arabaya geçer. Janvi ise lavaboya koşup kusmaya başlar. Dadi iyi misin diye sorar ve Viraj’ın bir şey yapıp yapmadığını sorar. Janvi hayır der. Sanjay ise Viraj’ın gittiğini görünce hemen Janvi’nin yanına gelir ve Viraj’ın sana neler yaptığını biliyorum der.

Janvi aramızda sıkıntı yok derken Viraj da Janvi’nin imzasına ihtiyacım olan belgeler vardı ondan dolayı geri döndüm bahanesiyle içeri girer. Janvi ve Sanjay’ın konuştuğunu gören Viraj durumu yine yanlış anlar, Janvi’nin elinden tutup direk evlerine giderler. Yolda Viraj hiçbir şeyi dinlemez, yarı yolda arabayı durdurup çık dışarı diye bağırır. Janvi inerken Viraj gaza basıp gider.

Viraj geri dönüp arabayı Janvi’nin üzerine doğru sürer. Janvi kaçarken Viraj arabayla ardından gider ve sonunda Janvi’ye çarpar. Janvi kanlar içinde uçurum kenarından düşer. Viraj yaptığının farkına varıp Janvi diye bağırarak koşar ve onu düşmekten son anda kurtarır.

Janvi’yi hastaneye götürür. Hastanede yapılan testlerin sonrasında Janvi’nin iyi olduğunu hatta hamile olduğunu öğrenen Viraj sevinçten deliye döner ve Janvi’nin ailesine de gidip onlara da güzel haberi verirler.guz masali 7 bolum resmi

Dadi ona sarılan Janvi’ye gülümsemenin ardındaki acıyı biliyorum  ve seni anlıyorum der. Viraj eve döndüklerinde Janvi için yemek yapmaya giderken Janvi de banyoya gidip gözyaşlarına boğulur.

Güz Masalı 22 Ağustos Özeti Sanjay İz Peşinde!

Janvi hazırlananlardan yemekte zorlanınca Viraj sen aç değilsin belki ama bebeğim aç deyip her şeyi yemesini ister. Janvi sessizce yemeği yer.

Sabah geç kalktığını fark eden Janvi’ye Viraj bebeğimiz uyusun diye alarmı kapattım der ve kahvaltısını getirir. Janvi yer ama yine kusar.guz masali 22 agustos resmi

Viraj Janvi’ye sürpriz yapıp televizyon alır. Belgeselde aslanı gören Janvi korkunca Viraj bebeğimiz benim gibi cesur olması için bunu izlemelisin der. Yürüyüş için de alarm kuran Viraj, Janvi’ye gün içerisinde ne yapması, ne yemesi gerektiğiyle ilgili liste yapar.

Güz Masalı 7. Bölüm Özeti Devam Ediyor Sanjay Yakalandı

Sanjay ise Janvi dinlemediği için Sia’yı arar ama Sia ona Janvi’nin hamile olduğunu söyleyince Sanjay Viraj’ı kötüler. Sia da telefonu kapatır. Sanjay ardından Janvi’nin babasına saldıran adamı görüp onu takip etmeye başlar ama adamın biri de Sanjay’ı takip eder.

Viraj eve gittiğinde Janvi’nin uyuması gereken saatte hala uyanık olduğunu görünce sinirlenir. Janvi uyumak üzere odluğunu söyler ve bir oğlumuz olacak deyince viraj sevinçten deliye döner. Bunu kutlamalıyız der. Bu sırada telefonu çalar ve Sanjay’ı takip eden adam Sanjay hakkında bilgi verir. Viraj telefonu kapatınca Janvi’ye kutlamaya Sanjay’ı çağır der.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

  1. dizi seçimi berbat 24 bölüm dür aynı evde işgence aynı ev içinde 7[24 dizi çekimi artık diziseçemeyen afallayan yanlış kararlar veren kanal 7 var ortada 2 hint dizisi yemin emanet tv filimleri ile bir kanal yürümez 2 yi 3 e çıkartılmalı hint dizisi yakın zamanda tayland kore pakistan japonya gibi ülkelere açılış yapmalı dizi açılışı seçimleri artık bayatladı diger ülkelere gitmeli hep ileri ileri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu