Güz Masalı

Güz Masalı 9. Bölüm Özeti 24 Ağustos Gizemli Arama!

Güz Masalı 9. Bölüm Özeti 24 Ağustos. Dadi Viraj’ın nasıl biri olduğunu ispatlama derdinde. İşte Güz Masalı 9. bölüm özeti!

Güz Masalı 9. Bölüm Janvi’nin mutfakta elinde bıçak olan bir kadın görüp korkmasıyla başlar. Korku içinde giderken Viraj gelir ve kadının eve hizmetçi olarak geldiğini söyler. Seni korkuttuğu için cezasını vereceğim deyince Janvi onu durdurur.

Ardından Viraj bayanı evdekilere tanıtıp adının Geta olduğunu söyler. Dadi daha sonra viraj’ın hizmetçiyi dövmek üzere olduğunu gördüğünü söyleyip Viraja çok mu sinirli yoksa sana da el kaldırıyor mu diye sorgular ama Janvi reddeder.guz masali 9 bolum ozeti resmi

Dadi bunu anlamak için akşam yemeği sofrasında Viraj’ı kızdırmak için yemek döker, Viraj’ın peçetesiyle de temizleyip Viraj’a geri teslim eder. Viraj öfkesini kontrol edip ses çıkarmaz, Janvi de hemen temiz bir peçete verir. Viraj Dadi’yi eve bırakalım der ama Janvi Dadi’yi ikna edemez. Janvi’nin yürüyüş saati gelince alarm çalar, Dadi bu alarmlara artık gerek yok ben varım deyip Janvi’yi götürür. Viraj ise öfkeyle kalkıp Geta’ya onlara göz kulak ol diye tembihler.

Dadi Viraj’a karşı bir şey bulabilmek için dolabı karıştırıyordur ki Geta’nın geldiğini duyup gider. Bu sırada Sia’ya görücü gelir ama adam evlidir. Gelenler Sia’nın kimseyle evlenemeyeceğini söyleyip giderken babası merak etme kızım sana Viraj gibi bir eş bulacağım deyip teselli eder.

Dadi ise güvenlik görevlisi Tej’den bilgi almaya karar verir ama Tej artık orada çalışmıyordur. Orada çalışan görevliden Tej’in numarasını alır. Telefonu adamın eşi açar ve kocasından haber alamadığını poja gününden beri kayıp olduğunu söyler. Dadi kadının bahsettiği gün onu markette gördüğünü hatırlar.guz masali 9 bolum resmi

Ardından telefonu görevliye teslim etmek için gittiğinde Viraj’ın orada olduğunu görüp şaşırır. janvi’nin babası Gangadar ile konuşmak istediğini evde telefon olmayınca görevliden aldığını söyler. Viraj ben sana daha iyi telefon alırım istersen deyip onu içeri götürür.

Güz Masalı 24 Ağustos Özeti Sia Evlenecek!

Viraj Janvi’ye dönüp Dadi ile ilgilen yoksa bizim ailemizi dert etmekten yakında hastalanacak diye iğneleyici bir şekilde konuşur. Ardından görevliye gider ve cezanı kendin ver deyip başını kapıya vurmasını söyler. Adamcağız korkudan başını kapıya defalarca vururken Viraj izlerken zevk alır. Bir süre sonra dur ve görevine geri dön diye emreder.

Dadi ise Viraj’ın hediye göndermesi sonrasında kesinlikle bu işin ardında bir şey var deyip Janvi’ye gider ve telefon konuşmasından bahseder. Janvi eşim sinirlidir evet ama kimseye zarar vermez der.

Dadi madem öyle kadını tekrar arayalım der ama kadın bu defa eşimin kaybolduğu falan yok der. Ayrıca ben daha önce bu kadınla konuşmadım diye de konuşmayı da inkar eder. Kadın telefonu kapatıp başına silah doğrultmuş olan adama evlatlarımı bırak ağzımı açmam der. Adam silahı indirir ve biraz da para verip çıkar. Hemen Viraj’ı arar ve emriniz yerine getirildi efendim diye bilgi verir.guz masali 24 agustos ozeti resmi

Biraz sonra kapı çalar ve Janvi’nin ailesi yanlarında bir gençle eve gelir. Gangadar bu gencin Sia ile evleneceğini haber verir. Viraj’ın bu genci getirdiğini de ekler. Tam da bu sırada Viraj gelir ve düğünden sonra ofisimde işe başlayacak diye ekler. Dadi’ye dönüp düğün hazırlıkları için siz evinize gidin ki eksik bir şey olmasın düğün bitince yine gelirsiniz der.

Geta Dadi’nin valizini hazırlarken Viraj ile Rajeş (Sia ile evlenecek olan genç) sohbet eder. Rajeş bu drama nedeniyle kız arkadaşımla aram bozulmaz umarım deyince Viraj sinirlenir neredeyse tokat atacaktır ki kendini tutar, Rajeş de korkar.

Dadi ise valizi hazırlayan Geta’ya kızıp odadan çıkarır. Ardından Janvi için dua eder ve bu sırada bir telefon gelir. Arayan kişi kim olduğunu söylemeden Viraj’ın iyi biri olmadığını onun kötü biri olduğunu kanıtlayacak evde bir odanın olduğunu söyler. Dadi ne yapacağını şaşırır. Eline valizi alıp aşağı iner. Viraj elindeki valizi alır ve ben taşırım deyince Dadi bir şey unuttum deyip geri döner.guz masali 24 agustos resmi

Viraj şüphelenirken Dadi merdivenden düşer.  Doktor yatak istirahati önerince Dadi burada kalabilir miyim der, Viraj ise çaresiz kabul eder. Dadi Viraj’ı inandırmak için eline bir put alır ve Viraj’in ne kadar iyi biri olduğunu göremedim affet diye dua eder. Janvi sevinirken Viraj da rahatlar.

https://www.youtube.com/watch?v=DXU8p0dvMbs

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu