Dizi Haberi

Güz Masalı Finalde Neler Olacak? Viraj Hapse Girecek Mi?

Güz Masalı Finalde Neler Olacak ? Viraj ölecek mi? Yada Viraj hapse girecek mi? diye merak edenlerin sorularına istinaden bu yazıyı kaleme alıyoruz. Kanal 7 ekranlarında 16 Ağustos 2020 tarihinde başlayacak olan Güz masalı final bölümü özeti…

Orjinal ismi Dil Se Dil Dua Saunhagyavati olan ve Hindistan da 2011 ile 2013 yılları arasında yayınlanan Hint dizisini ülkemizde Güz Masalı olarak izleyeceğiz.

Güz Masalı Finalde Neler Olacak - Güz Masalı Final bölümü
Güz Masalı Finalde Neler Olacak – Güz Masalı Final bölümü
Güz Masalı Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güz Masalı Finalde Neler Olacak

Final bölümünün ülkemizde 5 Kasım 2020 tarihinde ekrana gelmesini bekliyoruz. Final bölümü Viraj’ın hapse girmesinden sonra polis memurunun Viraj’ın yanına girip evrakları imzalamasını istemesi ile başlar.

Güz Masalı Finalde Neler Olacak resmi
Güz Masalı Finalde Neler Olacak resmi

Viraj kalemi polis memurunun elinde alır. Gerekli evrakı imzalamaz. Polis memuru bunun üzerine Ananya ve Raj ile telefonda konuşup, dosyayı okumadan imzalamadığını söyler. Bunun üzerine Ananya düşüncelere dalar.

Güz Masalı Kaç bölüm bilgi almak için tıklayınız.

Bu sırada bayan Ghosh Uma’nın yanına gelir. Ananya karşısında Ghosh’u görünce ona sarılır. Duygu dolu anlar yaşanır. Ghosh ise artık her şeyin geride kaldığını söyler ve ağlamamasını ister.

“Artık kızın özgür oldu. Ağlamak sana yakışmıyor”

Deyince Ananya da üzüldüğü için ağlamadığını bunların sevinç gözyaşları olduğunu söyler. Uma da aynı düşüncelere sahiptir. Artık başlarındaki en büyük bela gitmiştir.

Ananya, Janvi’nin bu dünyaya terk ettiğini ama kalbinin onda her daim yaşayacağı için çok mutlu olduğunu söyler. Uma ise Viraj’ın sonunda suçlarını kabul edeceğini, adaletin çemberinden kaçamayacağını söyler.

Güz Masalı final - Viraj hapse girecek mi görseli
Güz Masalı final – Viraj hapse girecek mi görseli

Ananya, tüm bunları hem kendisi hem de kadınlar için yaptığını, kalbini aldığı Janvi’ye yapılan zulmün cezasız kalmaması için yaptığını yeniden dile getirir.

Ananya ofisinde duran Janvi’nin resmine bakarak konuşur. Artık ruhunun özgür olduğunu Janvi’nin resmine bakarak söyler. Bunca zaman hem Janvi’ye hem de Ananya’ya Viraj’ın çektirdiği eziyetlerin karşılık bulduğu gün bugündür.

Raj içeri girer. Ananya’nın yanına gidip hazır olup olmadığını sorar. Ananya ise derin düşüncelere daldığı için Raj’ın sorusuna cevap vermez. Raj bu sefer parmakları ile oynayan Ananya’yı durdurup şunları söyler.

“Bu zamana kadar Viraj ile tek başımıza mücadele ettik. Artık Viraj’ın yaptıklarını tüm dünya öğrenecek. Hazır mısın buna?”

Diyerek Ananya’yı basına konuşma yapması için motive eder.  Raj hemen bu haberi basına duyurmak için oradan ayrılır. Çok geçmeden Ananya basına konuşma yapmaya gelir. Yayın başlar. Ananya topluma seslenişte şunları söyler:

“Toplumumuz neden bu kadar erkek egemen? ” ‘Erkekler ve kadınlar için kurallar neden eşit değil?’ ‘Neden kadınlar her zaman sorumlu olarak gösteriliyor, eğer bir erkek karısına vurursa bu onun hakkıdır, ancak bir kadın sesini yükseltirse günahkar olarak kabul edilir.’ ‘Evlilik sona erdiğinde neden ilk sorgulanacak olan kadındır?’ ” Neden toplumumuzdaki bu eşitsizlik?”

Toplumda kadın erkek eşitsizliğine dem vurur. Topluma bu olaydan ders çıkarmasını isteyen güzel bir konuşma yapar. Sonunda Viraj Dobriyal hakkında her söylediğinin kanıtı olduğunu açıkça dile getirir. Zira daha önce Ananya’nın yaptığı bu tarz eylemleri Viraj bir şekilde boşa çıkarmıştır.

Güz Masalı ne zaman Final yapacak bilgi almak için tıklayınız.

Viraj mahkemeye çıkartılır. Ananya mahkeme başkanına duruşmaya müdahil olmak istediğini söyler. Mahkeme başkanı da müdahil olabileceğini söyler.

Mahkemede Anaya hakime karşı Javni’nin erkek olduğu için korunduğunu, bugün dışarı çıksa yine aynı suçları işleyebilecek bir katil olduğunu ve söylediği her kelimeyi kanıtlayacak delili olduğunu söyler.

Uma da kızına yapılan eziyetlerin asla cezasız kalmaması gerektiğini, acılı bir anne olduğunu söyler. Bir an duygusallaşır. Sonra Uma sözlerine devam eder. “Bugün Viraj’ın ceza alacağına tüm kalbim kadar eminim. Hatta en ağır ceza alacak. Lakin en büyük cezayı da alsa kızım asla geri dönmeyecek.” Sözleri ile mahkemeye gelen herkesi etkiler.

Ananya elindeki dosyayı ve delilleri muhkeme heyetine sunar. Ananya delil dosyalarını verirken bile Viraj’ın en ağır cezayı almasını istediğini söyler.

Viraj ise tüm bu olanları dinler. Hakim de “son sözün var mı Viraj” der. Viraj da delil dosyası içindeki tüm suçları kabul ettiğini mahkeme heyetinin huzurunda kabul eder.

Ananya Viraj’ın suçunu kabul etmesini hiç beklemediği için şok olur. Hakim de “Emin misin?” diye sorar. Viraj suçlarını kabul ettiğini beyan eder. Hakim Viraj’a 14 yıl hapis cezası verir.

Viraj 14 yıl boyunca ilk olarak Jhanvi daha sonra kendisinden kaçıp adını Sia olarak değiştiren eşini düşünür. Yaptıklarından pişman olur. Güz Masalı Final bölümü burada son buldu. Güz Masalı Finalde Neler Olacak? sorusunu sizler için detaylı olarka vermek istedik.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu