Dizi Haberi

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak? Kaç bölüm sürecek? Hakan İstanbul’u kurtaracak mı? İşte Hakan Muhafız 4 sezon hakkında merak edilen bilgilerin tamamı sizlerle.

Bildiğiniz üzere Hakan Muhafız 14 Aralık 2018 yılında ilk bölümü ile internet ortamında Netfilix tarafında yayınlanmaya başlandı. İlk Türk dizi olarka Amerikan firması Netfilix platformunda yayınlandı. Oldukça iyi izlenme oranlarını yakalamayı başardı. Hakan Muhafız dizisinin başarısı Atiye ve sonrasın da gelecek dizilerin de kapısını aralamış oldu.

Hakan Muhafız 3 sezon İstanbul’u kurtarmak isterken ölümsüzler halkı virüsten koruma bahanesi ile kendilerine adeta esir edecek iksiri de içirmeyi başardılar. Hakan her ne kadar İstanbul’u korumak ve halkın güvenliğini sağlamak istese de geldiği nokta İstanbul halkı Hakan’ı öldürmek üzere peşinden koşan binlerce İstanbullulardan kaçıp kendisine denize atmış, elindeki anahtarı da denize düşürmüştü.

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak görseli

Denizden panik halde çıktığında bir anda tarih geriye sardığını ve ilk Muhafız olarak Kız Kulesinin karşısında ki sahil de bulur kendisini Hakan. İzleyenler bu olaya pek anlam vermese de yeni sezonda Hakan geleceği düzeltebilmek için geçmişi tamir etmekten geçtiği için geçmişe gidecek.

Hakan Muhafız Oyuncuları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak

Üçüncü sezon 7. bölüm ile ara veren sevilen ve dünya çapında ilgi ile izlenen Hakan Muhafız yeni sezon başlama tarihini de netfilix geçtiğimiz günlerde duyurdu. Bir çok kişi kısa sürede haberi duydu. Bizler de duymayalar için Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak diye merak edenler için yeni sezon 9 Temmuz Perşembe günü yayına verilecek.  (Şimdiki tarihe göre 21 gün var)

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak 2020

9 Temmuz 2020 Perşembe günü Hakan Muhafız 4 sezon başlayacak. Bu sezon final sezonu olarka planlandığı için 8 ile 10 bölüm arasında olması bekleniyor. Zira Hakan geçmişe sık sık gidecek ve ölümsüzlerin halka içirdiği iksirden etkilenmemesini sağlayıp, halkı kendi tarafına çekmek çabalayacak. Ancak işin daha temelden çözülmesi gerektiğini düşünüp, 1500’lü yıllara gidip ölümsüzlerle savaşı orada kazanmaya çalışacak.

Hakan: Muhafız 4. sezon 1 Bölüm Ne Zaman

9 Temmuz 2020 tarihinde yayınlanacak

Hakan muhafız 4. sezon ne zaman yayına girecek?

9 Temmuz 2020 Perşembe günü yayına girecek.

Hakan: Muhafız 4. sezon konusu Ne?

Hakan İstanbul halkını içerdikleri iksir ile etkisi altına alan ölümsüzleri yok etmek için geçmişe dönüp, ölümsüzlerle savaşacak.

Hakan Muhafız 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak sorusunun cevabını verdikten sonra şimdi sizleri yeni sezon olan 4. sezonda neler olacağını kısa bir fragmanla gösterelim.

Hakan: Muhafız 4. sezon fragmanı

9 Temmuz 2020 Perşembe günü 4 sezon ve final sezonunun fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu