Oyuncu Kadrosu

Hakim Dizisi Deniz Kimdir Diyenler İşte Yanıtı!

Hakim Dizisi Deniz rolüyle ekranlara gelecek olan güzel oyuncu bakın kim! Atv ekranlarının merakla beklenen dizisi Hakim dizisinde Deniz hakkında detaylar sizlerle!

Hakim Dizisi Deniz Gerçek Adı Dizileri Filmleri

Eslem Akar Hakim dizisinde Deniz karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu Mart 1998, İstanbul doğumlu. Güzel oyuncu henüz çocukken kamera karşısına geçmiştir.hakim dizisi deniz resmi

Küçük olmasına rağmen oldukça beğeni kazanan oyuncu bu yönde kendini geliştirmek için büyük bir çaba sarf etmiştir. Ümit Çırak’tan oyunculuk konusunda eğitim almıştır.  İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça başarılı olan genç oyuncu, buz pateni, masa tenisi, yüzme, jimnastik ve bisiklet sürme ile boş vakitlerini değerlendirmekte.

avlu dizisi oyuncuları eslem akar resmi 1

 

“Avlu” dizisinde Demet Evgar’ın canlandırdığı Deniz karakterinin kızı olan Ecem karakteri ile ekranlara gelmiştir. Daha önce “Sen De Gitme” adlı dizide Elif Salihoğlu karakteriyle seyirci karşısına çıkan oyuncu “Avlu” dizisinde de Ecem karakterine hayat vermiştir.

“4N1K” dizisinde Ece rolüne hayat vermiş olan oyuncu, “Aile Şirketi” dizisinde Bade karakteriyle de adından söz ettirmiştir. “Güvercin”, “İyi Aile Babası”, “Karışık Kaset” oyuncunun rol aldığı yapımlardan bazılarıdır. Güzel oyuncu yeni sezonda Hakim dizisi Deniz rolüyle ekranlara gelecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu