Dizi Haberi

Hakim Dizisi Geliyor! Hakim Oyuncuları Konusu Kanalı

Hakim Dizisi Oyuncuları Konusu Ve Kanalı Belli Olmaya Başladı

Limon Film’den bomba gibi bir dizi geliyor. Hakim Oyuncuları, hakim dizisi Konusu ve Kanalı hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

Avlu, Savaşçı gibi büyük bütçeli yapımlar da imzası bulunan Limon film uzun süredir sessizliğini bozdu. İşçilere ve oyunculara para vermediği konusunda çıkan haberlere inat hem Savaşçı dizisini yeniden hayat geçirdi. Hem de “Your Honur” dizinin yayın haklarını satın aldı.

Bu yazımızda orjinal adı “Kvodo” olan ve İsrail de yayınlanan dizi “Your Honur” olarak  ABD’de yayınlanan dizinin yayın haklarını satıl almasının ardımdan Hakim dizinin konusu ne? Oyuncuları kim olacak? Kaç bölüm sürecek? Hepsi ve daha fazlısını bu yazımızda sizler için hazırladık.

Hakim Dizisi Oyuncuları

“Your Honur” dizisinin yayın haklarının satın alan Limon filim cast çalışmalarına önümüzdeki hafta başlayacak. Son zamanlarda ülkemizde suç üstü yakalanan kamu görevlilerin olmasının ardından bu dizi şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Hakim dizisi oyuncuları kanalı konusu

Sosyal medyada bu dizi için adı geçen bir kaç oyuncu var. Lakin Limon film tarafından bu dizi için hiç bir oyuncu ile resmi bir anlaşma sağlanmadı. Dolayısı ile Hakim dizisi oyuncuları belli olmadı. Lakin sosyal medyada baş rol için adı geçen bir kaç aday isimleri alt kısımda verilmiştir.

Hakim Oyuncuları Baş rol için Adı Geçen Oyuncular

 • Fikret Kuşkan
  En son Zalim İstanbul dizisinde Agah karakterini canlandıran başarılı oyuncu şu an için hiç bir dizide yer almıyor.
 • Musa Uzunlar
  En son Bir annenin Günahı dizisinde rol almıştır. Kurtlar Vadisi İskender büyük karakteri ile dikkat çekmiştir.
 • Güven Kıraç
  En son Tövbeler Olsun dizisinde Namzet horanta karakterini canlandıran başarılı oyuncu Mart ayında dizinin final yapmasında sonra boşa düşecek.
 • Mert Tanık
  Avlu dizisinde Savcı karakterini başarılı ile canlandırmış, aynı zamanda limon film ili defalarca çalışmış biri.
 • Engin Altan Düzyatan
  Daha önce Kurşun dizisinde Savcı Orhan karakterini canlandıran başarılı isim Barbaros dizisinde yer alması beklenirken Hakim dizisinde de adı geçmekte.
 • Burak Tamdoğan
  En son TRT 1 ekranlarında Elimi Bırakma dizisin de Azmi karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiş başarılı bir oyuncudur.

Hakim dizisinde ana karakter erkek bir hakim olduğu için ilk başta ana karakterinin belirlenme sürecine gelecek haftadan itibaren Limon film başlaması bekleniyor.

Hakim Dizisi Konusu Ne

İlk başta İsrail de “Kvodo” adı ile yayınlanan ancak ABD’de “Your Honur” ismi ile 2020 yılında yayınlan dizinin konusu; genel tabirle hukuku konu alır.

Hakim dizisi konusu kanalı oyuncuları

Yıllarca adaleti sağlamak isteyen bir hakimin oğlu suça karışması ve henüz emniyet güçleri olaya el koymadan önce hakim oğlunun suça karıştığını öğrendikten sonra yaptıklarının konu almakta. Oğlunu korumak isteyen bir babanın hakimliğini unuttuğu anları konu alacak.

Hakim Dizisi Hangi Kanal da Yayınlanacak

Şu ana kadar iki ülkede yayınlana ve ülkemiz de de tutacağı neredeyse kesin gözüyle bakılan dizi için bir kaç kanal Limon filme talepte bulunduğu ancak Limon film henüz resmi olarka ghiç bir kanalla anlaşma sağlamadı. Ancak mevcut  dizilerin reytinglerini dikkate aldığımızda üç kanalın adı ön plana çıkıyor. En başta Show TV, Kanal D ve ATV’nin isimleri diziyi yayınlayacak kanalarlar arasında ön plana çıktığını görüyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu