Hakkında

Dizicenter  Sitesi Hakkında

Dizicenter ailesi olarak  doğru ve özgün içerik girmeye gayret eden, yabancı dizilerin fragman niteliğinde  özetlerini doğru ve zamanında ulaştırmayı gayret eden bir ekibiz. Sitemizin misyonu doğru bilgileri takipçilerimize ulaştırabilmek. Bu misyon adına ekibimiz büyük bir çaba sarf etmektedir. 

Misyonumuz

Dizicenter olarak dizi haberleri ile alakalı doğru bilgi eksikliğini bu sektörde fark ettik. Bu yüzden dizi sektöründe çok karmaşa ve yalan haberlerin olduğu bir ortamda doğru bilgiyi kullanıcılara sunmak dizicenter ailesinin misyonudur.

Vizyonumuz

Dizicenternet olarak misyonumuzun getirdiği sorumlulukla ortaya atılan her haberi en az üç kaynaktan, kimi zaman da haberin muhatabından öğrenerek siz değerli kullanıcılara sunmak bizlerin vizyonudur. Bizler bu yola çıkmadan evvel site ziyaretçilerini önemsemeyen, yalan yanlış bilgiler ile kandıran bir çok site gördük. Bizler ise site ziyaretçilerimiz ile aramızda hiç bir ayrım gözetmeden sitedeki içerik ile alakalı her konuda yardımcı olmaya çalıştık.

 

Bizlerin samimi olması, gelen kullanıcıların burayı bir daha ziyaret etmesi ne kadar doğru bir iş yaptığımızın da göstergesidir. Sitemiz siz değerli kullanıcıların sayesinde büyüdükçe dizi oyuncuları ile daha rahat röportaj yapma imkanı elde edeceğiz.