Oyuncu Kadrosu

Halka Dizisi Kaan Kimdir? Gerçek Adı Ne? (Halka Kaan Kim?)

TRT 1’in yeni dizi yakın izleyici ile buluşmaya hazırlanırken karakterler ve oyuncularda netleşmeye başladı. Bu yazımızda halka oyuncuları arasına dahil olan ve Halka Kaan karakterine hayat verecek oyuncunun kim olduğunu ve oynayacağı karakteri yani Halka dizisi Kaan karakterini siz değerli okurlarımıza tanıtıyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Halka Dizisi Kaan Kim? Nasıl Bir Karakter?

Yakın zamanda cast çalışmalarını büyük oranda tamamlandığını ve çekimlerin de kısa bir süre sonunda başlayacağını duyduğumuz ve adının şimdilik “Halka” olacağını bildiğimiz, TRT 1‘in yeni dizisi olamaya hazırlanan dizinin arka planına hummalı bir çalışma ve emek var. Halka Kaan karakterine geçmeden bazı bilgileri yeri gelmişken aktarmak istiyorum.

Gerek Oyuncu seçimlerinde gerekse kurgularda ve gerekse senaryoda kılı kırk yararcasına titizlikle çalışılmakta ve 2019 senesi girmeden veya Ocak ayına yetiştirilmeye çalışılıyor. Şimdilik açıklanmış bir tarih olmadığı için ve tam manası ile cast çalışmalarının tamamlanmadığı için şimdiden tarih vermek hem dizi ekibi panikletir hem de bizleri zan altında bırakır. Şimdilik beklentiler 2019 senesine yetiştirilmeye çalışılıyor. 

Halka dizisi Kaan karakteri nasıl biri derseniz? Şimdilik basına yansımız bir bilgi olmamakla birlikte kulislerde dolaşan bilgiler çerçevesinde karizmatik bir polisi canlandıracağı konuşuluyor. Görevinde başarılı ve suçlulara göz açtırmayan polis rolü ile çıkmasını beklediğimiz Halka dizisi Kaan karakterinin bilgileri ortaya çıktıkça bu yazımızı güncelleyeceğiz. Şimdilik karakter hakkında elde ettiğimiz bilgiler bunlarken Halka Kaan karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek ismi ve en son hangi dizi veya filmlerde yer aldığını alp paragraf da bulabilirsiniz.

Halka Dizisi Kaan Kim? Gerçek İsmi…

TRT 1 in yeni dizisi olan Halka Kaan karakterine hayat verecek oyuncun gerçek adı Kaan Yıldırım’dır. Aralık 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen karizmatik oyuncu,  Londra Brunel Üniversitesi pazarlama mezunudur. Oyunculuk eğitimini “Atölye Kraft’ta” aldı. Yıldızının parladığı iki önemli dizi Kaan’ın hayatında dönüm noktası olmuştur. İlki Kanal D ekranlarında “Kayıp” adlı dizide kahyanın oğlu keremin  arkadaşı rolü ile, ikincisi ise 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizide ferdi karakteri yıldızının parlamasına sağlamıştır.Halka Dizisi Kaan (Kaan Yıldırım) Resmi 22016 yılı yapımı “kalbim yangın yeri” adlı dizide Volkan karakteri ile karşımıza çıkmış olan oyuncu son olarak ise Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan Klavye Delikanlıları adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Kerem karakterine hayat veren oyuncu 1,80 boyunda ve 70 kilodur.

Kendisi gibi oyunculukla uğraşan Kalbim Yangın Yeri adlı diziyle tanıdığımız Ezgi Eyüpoğlu ile bir yılllık evlidir. Son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan İnsanlık Suçu adlı dizide Cemal karakteriyle dikkatleri çeken oyuncu dizinin final yapmasının hemen ardından Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur oyuncu kadrosuna dahil oldu haberleri gündeme gelmişti. Ancak beklenen olmadı.

Oyuncunun yeni dizisi TRT Halka dizisi oldu. Halka dizisinde kendi adıyla aynı ismi taşıyan Kaan karakterine hayat verecek olan oyuncu sevenlerini de bu haberle çok memnun etti. Oyuncuyu yakından tanımak adına “Ulan İstanbul” dizisinde rol arkadaşlarıyla beraber katıldığı Mesut Yar’ın programından karelerle sizlere veda edelim istedik.

Kaan Yıldırım – Halka Dizisi Kaan

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. HALKA DİZİSİN KAAN OBRAZI İYİ DEYİL UMARIM DİZİ İYİ RETİNK YIĞAMAZ FİNAL YAPAR MENÇE HEC BAŞLAMASINLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu