Oyuncu Kadrosu

Halka Dizisi Özcan Kim? Çukur Dizisinden Halka Dizisine Transfer!

TRT 1 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Halka dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Halka dizisinde Özcan karakteri ile buluşacak oyuncuyu merak edenler için hazırladığımız yazımız sizlerle.

Yazımızın içeriğinde;

  • Halka Özcan kim, dizinin kötü adamlarından biri mi?
  • Halka dizisi Özcan’ın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynamıştı? sorularının yanıtları.

İlk olarak Halka dizisi Özcan kimdir kısaca bahsedecek olursak; Kaan ve Cihangir’in mücadele içine Halka adlı suç örgütünün en önemli üyelerinden biridir. Halka dizisinin kötü adamı olarak karşımıza çıkacak olan Özcan karakteri hakkında bu kısa bilgilerin ardından sizlere Halka dizisi Özcan’ın gerçek hayatı ve bilgileri ile de ilgili bilgi vereceğiz. 

Halka dizisi Özcan’ın gerçek adı Mehmet Yılmaz Ak‘tır. Ocak 1986 yılında hayata gözlerini açan oyuncu Kadir Has Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Mehmet Yılmaz Ak, ilk kez kamera karşısına 2013 yılında “Ben de Özledim” isimli dizide bölüm oyuncu olarak başladığı bu serüveni 2015 yılında “Kırık Kalpler Bankası” adlı sinema filminde Serkan karakteri olarak yer aldı ve hem dizi hem de sinema dünyasında adını duyurmayı başardı. Yine aynı yıl “Nekro” isimli filmde İhsan olarak karşımıza çıkan Mehmet Yılmaz Ak oynadığı dizileri anlatmaya devam ediyoruz.Çukur Ersoy Kim (Çukur dizisi Ersoy) Mehmet Yılmaz Ak Resmi 1Belkide ismini duyurmasında en önemli proje 2016 yılında yayınlanan “İçeride” isimli dizide “Yaşar” olarak oldukça iyi bir performans göstermişti. Çukur Ersoy olarak yer almadan önce en son yer aldığı proje ise 2017 yılında “Anons” sinema filmi ve “Buğday” isimli sinema filminde yer aldı. Bakalım Çukur dizisi Ersoy olarak rolüyle de büyük beğeni kazanmıştı.

Son olarak internet dizilerinden olan Netflix’de yayınlanmış olan Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı “Hakan: Muhafız (The Protector)” adlı dizide rol aldı. Bu dizide de oyunculuğu ile tam not alan oyuncunun yeni dizisi ise Halka dizisi oldu. Başarılı oyuncu Mehmet Yılmaz Ak hakkında verdiğimiz bu bilgilerin ardından siz değerli takipçilerimiz için oyuncunun “Çukur” dizisinde canlandırdığı Ersoy karakteri ile yazımızı sonlandırmak istiyoruz.

Mehmet Yılmaz Ak Halka Özcan Kim Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu