Halka Hümeyra Kim? Halka Dizisi Hümeyra Karakterini Canlandıracak Oyuncunun Gerçek İsmi…

TRT 1’nin yeni dizileri arasına girmeye hazırlanan Halka oyuncuları tam kadrosuna açıklanmadan bazı bilgiler elde ettik. Sizleri daha fazla merakta bırakmadan Halka Hümeyra kim? Ayrıca, Halka dizisi Hümeyra nasıl bir karakter ve Halka Hümeyra canlandıran oyuncunun gerçek ismini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Halka Dizisi Hümeyra Kim? Nasıl Bir Karakter?

Henüz yetkili bir ağızdan açıklamalar gelemese de editör ekinimizin elde ettiği bazı bilgileri sizlere paylaşacağız. Payitaht Abdülhamit,  İsimsizler, Aslan Ailem dizilerinin yapımcısından yeni dizi çalışmasını yine TRT 1 ekranlarında yayınlanacak ve cast aşaması nerede ise son buldu ve yakın zamanda Halka oyuncuları tam kadro duyurulacak. Ancak bazı isimler çok önceden belirlendiği için bu oyunculardan Halka Hümeyra karakterine hayat verecek usta oyucuyu önce oynayacağı karakteri daha sonra da oyuncunun gerçek ismini ve en son nerede oynadığını paylaşacağız.

Hiç şüphe yok ki Kanal D ekranlarında yer alan ve yıllara meydan okuyan “Arka Sokaklar” dizisinin başarısına talip olmak isteyen bir çok diziler ekrana gelse de Arka Sokaklar dizisini tahtından indirmeyi başaramadı. Şimdi bunlara bir yenisi mi geliyor? Yoksa gerçekten bir farklılık ortaya koyup izleyiciye harika bir polisiye bir dizi mi sunacaklar elbette bunu zaman gösterecek.

Şimdilik Dizinin ana konusu dışında bir çok detayları sır gibi saklansa da polise dizi olacağını ve babacan bir emniyet müdürü figürünün yer alacağını, bu emniyet müdürü veya baş komiser olarak Halka Cemalkarakteri olacağını ve bunu daha önceki yazımızda duyurmuştuk. Mavi butona basıp ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıca oynayacağı karakteri netleşen ve Halka Cihangir olarak izleyeceğimiz oyuncuyu da pembe butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Şimdilik Halka dizisi Hümeyra karakteri hakkında duyum niteliğinde iki ayrı bilgiler elde ettik. Cemal karakterinin eşi veya sevgilisi olacağı söylentiler biri iken ikinci söylenti ise bölge savcısı olarak Cemal ve Cihangiri zorlayacak bir karakter olduğu konuşulanlar arasında. Şu an için kadrosu ve hikayesi bile tam belli olamadan fedakarca çalışan editör arkadaşlarıma teşekkür ederim. Halka Hümeyra kim hangi oyuncu canlandırıyor? Şimdi onlardan bahsedelim.

Halka Hümeyra Kim? Gerçek Adı Nedir? 

Yeni bir polisiye hazır mısınız? Aksiyon dolu sahnelerin yanı sıra duygu dolu anlarla karşımıza Aralık ayı içerisinde çıkmaya hazırlanan ve şimdilik “Halka” adı ile zikredilen dizinin oyuncularından bazılarını tanıttık ve bu yazımızda Halka dizisi Hümeyra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek ismi Nazan Kesal’dır. Soy isim tanıdık gelebilir. Çukurda İdris babanın yani Ercan Kesal’ın gerçek hayatta eşidir.

Mart 1969 yılında Manisa ilimizde hayata gözlerini açan Nazan Kesal, koç burcudur. Oyunculuk üzerine “İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro” alanında lisans eğitimi alan Nazan Kesal, İlk kez kamera karşısına 1991 yılında “Gölge Oyunu” isimli sinema filminde Sezen karakterine hayat vermesi ile bu sektöre giriş yapmıştır.Halka Hümeyra Kim (Nazan Kesal) Resmi 1

İlk dizi deneyim ise bir yıl sonra 1993 yılında dönemin popüler dizileri arasında olan “Süper Baba” dizi ile dizi sektörüne de hızlı bir giriş yapmıştır. Aynı yıl “Tatlı Bedüş” dizisinde de kendisine yer bulan Nazan dönemin en popüler dizilerinde yer alması ile adını ülke çapında duyurmayı başarmıştır. Sadece oyunculuk değil aynı zamanda Senaryo yazarlığı ve yönetmen olarak da işin mutfak kısmında yer alan usta oyuncu ilk kamera karşısına çıktıktan bu zamana kadar toplamda 39 projede yer alma başarısı göstermiştir.

Halka Hümeyra karakteri olarak karşımıza çıkmadan önce Fazilet hanım ve kızları Fazilet karakterini canlandırmış ve çok olumlu tepkiler aldı. Halka dizisi Hümeyra karakterinde usta oyuncuya başarılar dilerken sabırsızlık oynayacağı karakteri bekliyoruz.

Hakla Hümeyra’nın Fhvk Dizindeki Rolünü Hatırlayalım

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın