Oyuncu Kadrosu

Halka İlhan Tepeli Kim? Mafya Lideri İlhan’ın Gerçek Adı Ne? (Halka Dizisi İlhan)

TRT 1 ekranlarının bu sezonda üç yeni dizisinden biri olan Halka dizisi oyuncuları hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam etmekteyiz. Bu yazımızda da sizlere Halka dizisinin kötü adamı olan mafya lideri İlhan Tepeli kim hakkında bilgiler vereceğiz.

Halka Dizisi Mafya Lideri İlhan Tepeli Kim? Halka İlhan’ın Gerçek Adı Ne?

Halka dizisinde kötü bir karakter olan İlhami Tepeli, karanlık işleriyle meşhur olan bir mafya lideridir. İskender ise İlhan’ın korumasıdır. İlhami gibi o da mafyadır. İskender’in kızı Müjde Cihangir’e gönlünü kaptırınca işler iyice karışacak. Dizide acımasızlığı ile meşhur olacak olan İlhan Tepeli karakterine hayat veren oyuncu ise Burak Sergen.

Son olarak Show Tv ekranlarının sevilen dizisi Çukur dizisinde Beyfendi adında acımasız bir karaktere hayat veren oyuncu Halka dizisinde de dizinin kötü adamlarının başında yer alacak. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak; Burak Sergen, 9 kuşaktır İstanbulda olan ve sanatçı olan bir ailenin oğludur.

Asıl adı Burak Reis Sergen’dir. Oyuncu Toprak Sergenin abisidir. Annesi ise opera sanatçısıdır. Şubat 1961, Ankara doğumlu olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur.

1,81 boyunda ve 85 kilodur. Kova burcu olan stajını Bursa Devlet Tiyatrosunda yapan oyuncu daha sonra Ankara Devlet Tiyatrosunda görev yapmaya başlamıştır. Ardından görevde yükselerek Ankara Devlet Tiyatrosunda Müdür olmuştur.halka ilhan tepeli kim burak sergen resmi 1Selçuk Üniversitesi ve Hacettepe Üniversitesi’nde eğitim görevlisi olarak mesleğine devam eden oyuncu, oyunculukta oldukça tecrübeli bir isimdir. Radyolarda sunuculuk da yapmış olan oyuncu bu konuda da yeteneği ile beğeni almayı başarmıştır. İlk evliliğini Pamela Spence ile yapan oyuncu, ikinci evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Işıl Sergen ile yapmıştır.halka ilhan tepeli kim burak sergen resmi 2İkinci evliliğinden 9 yaşında Cansın adında bir oğlu vardır. Son olarak Kara Sevda adlı dizide Galip karakterine hayat veren oyuncu daha önce İstanbul Kan, Ağır Roman, Asansör, Fasulye, Hititler, O Da Beni Seviyor, Balans ve Manevra, Banyo, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, 120, Mevlana Aşkı Dansı, Sultan Avrupa’da, Sultanın Sırrı adlı yapımlarda yer almıştır. Oyuncu evinin kapılarını Evrim Akın’a açmış ve programda kendisiyle ilgili bilgiler de vermiş. Merak edenler için işte o video sizlerle:

Burak Sergen Halka İlhan Tepeli Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu