Halka İrem Kim? (Cihangir’in Nişanlısı) İrem’in Gerçek Adı Yaşı

TRT 1 ekranlarının heyecanla beklenen yeni dizisi Halka’nın dikkat çeken karakterlerinden biri de Cihangir’in bir dargın bir barışık olduğu nişanlısı İrem.

Bu yazımızda sizleri bekleyenleri kısaca belirtip hem karakter hem de oyuncu hakkında merak edilen tüm detayları paylaşacağız.

  • Halka dizisi İrem kimdir, İrem nasıl biri, Cihangir ile ayrılacak mı?
  • Halka dizisi İrem’in gerçek adı, yaşı, daha önce rol aldığı yapımlar, oyuncunun sevgilisi var mı hakkında bilgiler sizleri bekleyenler.

Polisiye dizilerine bir yenisi de TRT 1’den geldi: Halka. Halka adındaki bir suç örgütünün Eren Karabulut’u öldürmesiyle başlayan dizide Eren’in oğlu Kaan’ın bu örgütü çökertmek için örgütün içine bir ajan olarak dahil olmasıyla devam ediyor. Kaan’ın yanına yaklaştığı ilk kişi Cihangir oluyor.

Cihangir ile Kaan’ın mücadelesini ele alacak olan Halka dizisinde İrem, Cihangir’in nişanlısı. Kuralları olan, ağırbaşlı, sakin yaşamayı seven bir karaktere sahip olan İrem, nişanlısı Cihangir ile küsmeler ve barışmaların eksik olmadığı bir ilişkiye sahiptir.

halka dizisi cihangirin nişanlısı kim dilan telkök resmi

Bu ilişki biter mi bitmez mi beklenirken örgütün en önemli isimlerinden olan Tepeli’nin tetikçisi İskender’in kızı Müjde de Cihangir’e yakınlaşınca İrem’in de kıskançlık halleri diziye damga vuracak. müjde’nin rekabeti seven karakteri nedeniyle Cihangir iki kızın arasında kalacak. Bu süreçte İrem’i de zor anlar bekliyor olacak.

Halka dizisinde İrem karakterine hayat veren oyuncu Dilan Telkök. 1995 yılında Sakarya’da dünyaya gelen güzel oyuncu Alman Dili Edebiyatı üzerine eğitim almış olan oyuncu, daha önce “Evlat Kokusu” adlı yapımda rol almıştır. Bu dizide canlandırdığı Cemre karakteriyle beğeni alan 23 yaşındaki güzel oyuncunun sevgilisi olup olmadığı hakkında net bilgiler bulunmuyor.

Halka İrem kim hakkında hazırladığımız bu yazımızın ardından sizlere güzel oyuncunun sosyal medyada paylaşmış olduğu bir video ile yazımızı sonlandırıyoruz.

Dilan Telkök Halka İrem Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın