Oyuncu

Hande Yılmaz Kimdir? (İyi Günde Kötü Günde Yasemin)

Hande Yılmaz Kimdir? Ekranlarının yeni dizilerinden biri olan İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncularına bir yenisi daha eklendi. İyi Günde Kötü Günde Yasemin kimdir işte merak edilen bu sorunun yanıtı!

Elçin Sangu, Ozan Dolunay, Yasemin Allen, Şenay Gürler, Derya Alabora, Negis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın, Tugay Erdoğan’ın kadrosunda yer aldığı Barış Erçetin’in yönetmen koltuğunda oturduğu İyi Günde Kötü Günde dizisi okuma provaları başladı. İyi Günde Kötü Günde Yasemin, Bülent ile sevgilidir. Herkes ona para avcısı gözüyle baksa da Yasemin Bülent’e aşık olduğunu iddia etmektedir.

ıyı gunde kotu gunde yasemin resmi

Yeni sezonda ekranlara gelecek olan diziye Yasemin karakteriyle bakın hangi güzel oyuncu katıldı!

İyi Günde Kötü Günde Yasemin Gerçek Adı Dizileri

Hande Yılmaz İyi Günde Kötü Günde dizisinde Yasemin karakterine hayat vermektedir. Pelin Karamehmetoğlu ve Aksel Bonfil’in kaleme aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisiyle ekranlara gelen Hande Yılmaz, son olarak “Zengin ve Yoksul” dizisinde rol almıştır.hande yilmaz resmi

“Aslan Ailem” dizisinde Hande rolüne hayat vermiş olan oyuncu, 4 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Tv mezunu olan oyuncu, Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Rezzan Çankır Cast Ajansı oyuncularından biridir.

Hande Yılmaz Dizileri

  • İyi Günde Kötü Günde (Yasemin) – 2020
  • Zengin ve Yoksul – 2019
  • Kuzey Yıldızı – 2019
  • Aslan Ailem (Hande) – 2017 / 2018
  • Leyla ile Mecnun – 2011 / 2014

Hande Yılmaz Filmleri

  • Limonata – 2015
  • Yabani – 2014

Hande Yılmaz Kaç Yaşında?

Güzel oyuncu Hande Yılmaz 2020 itibariyle 29 yaşındadır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu