Haberler

Hangi Ülkenin Resmi Dillerinden Biri İngilizce Değildir? Kim 13 Nisan 2019 Kim Milyoner Olmak İster Sorusu

ATV ekranlarında sevilen bilgi yarışması olan Kim milyoner olmak ister 13 Nisan 2019 Cumartesi günü çıkan ve 30.000 TL değerinde olan sorunun cevabını vereceğiz. 

ekrana yeni bölümü ile gelen Kim Milyoner Olamak İster yarışması yine birbirinden heyecanlı anlara sahne oldu diyebiliriz.

Bu yarışmada kesinlikle okuduğun okul yada çalıştığın büyük firmaların hiç bir önemi yok. Önemli olan 4 adet şık içinde doğru olanı ilk 7 soru içerisinde belirlenen süre içinde cevaplamak ve bir milyona adım adım yaklaşmak olmalı. Bu yazımızda oldukça merak uyandıran ve kim milyoner olmak ister 13 Nisan 2019 Cumartesi günü yarışmanın 30.000 TL’lik sorusu olan Hangi Ülkenin Resmi Dillerinden Biri İngilizce Değildir? cevabı merak edildi. bizde bu sorunun cevabını an ve an buradan paylaşacağız. 

Bildiğiniz üzere yarışma da iki adet baraj sorusu ile karşılaşan yarışmacılar ilk baraj sorusu 2. sorudur ve bu barajı geçtiğinde 1.000 TL’yi garantiliyorlar. İkinci baraj sorusu yani 7. soruyu da doğru cevapladığında ise 15.000 TL’yi garantilemiş oluyorlar. İkinci baraj sorusundan sonra çift cevap joker hakkını da yarışmacılar elde etmiş oluyorlar. Kısa bir bilgilendirmeden sonra merakla beklenen Kim milyoner olmak ister 13 Nisan sorusunu ve hemen ardında cevabını paylaşalım.

Hangi Ülkenin Resmi Dillerinden Biri İngilizce Değildir?

  • a) Singapur
  • b) Hindistan
  • c) Papua Yeni Gine
  • d) Tayland

Doğru Cevap = d

Yarışmacının adı: Zehra 
Soyadı:  Özkan
Mesleği: Tıp Öğrencisi 3. Sınıf
Yarışmaya Kiminle Katıldı: Kardeşi ve Ardakaşı 


Kim Milyoner İster 13 Nisan Sunucusu Murat Yıldırım Kimdir?

13 Nisan 1979 yılında Konya ilimizde hayata gözlerini açan Murat şu an 39 yaşındadır. Koç burcu olan oyuncunun ailesi aslında Mardinlidir. Ancak Konya ilimzde hayata gözlerini açmıştır. Memur bire ailenin çocuğu olması nedeni ile Konya da dünyaya gelene genç ve yetenekli oyuncu ve sunucu Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü uzatmalı olarak bitiren Murat’ın özel hayatı ise 2008 yılında Nurçin Terzi oğlu ile evlenseler de 6 sene sonra boşandılar. Kim Milyoner Olmak İster 13 Nisan 2019 Cumartesi

Londra da Tanıştığı Faslı güzel İmane Elbani ile tanıştı ve dünya evine girdi. Halen evli olan genç oyuncu İlk kez kamera karşısına 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” isimli dizisinde rol alarak bu sektöre giriş yaptı. sonrasında bir çok dizi ve filmlerde rol alan Murat Yıldırım Şubat 2017 yılından itibaren Kim Milyoner İster yarışmasını sunmaya başladı ve halen de sunuculuğunu yapmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu