Haberler

Hangisinin Göbek Deliği Vardır? Kim Milyoner Olmak İster 60.000 TL Sorusu

ATV ekranlarının sevilen ve ilgi ile izlenen program 23 Mart Cumartesi ATV ekranlarına geldi. 23 Mart tarihinde 60.000 TL’lik soru ve cevabı yazımızda sizler için hazırladık.

Bu yazımızda Hangisinin Göbek Deliği Var sorusunun cevabını vereceğiz. 

Hangisinin Göbek Deliği vardır? 

  • a) Ornitorenk
  • b) Komodo Ejderi
  • c) Balina
  • d) Kanguru

hangisinin göbek deliği vardır sorusu kim milyoner olmak ister

Cevap: C ⇔ Balina

Bu arada [mavibuton]Lloyd Scott, moratonu hangi kıyafetle koşmuştur[/mavibuton]? sorusunun cevabı için tıklayınız.

Kim Milyoner İster 23 Mart Sunucusu Murat Yıldırım Kimdir? 

13 Nisan 1979 yılında Konya ilimizde hayata gözlerini açan Murat şu an 39 yaşındadır. Koç burcu olan oyuncunun ailesi aslında Mardinlidir. Murat’ın Konya da doğmasının sebebi ise babasının milli eğitim de görevli öğretmen olması nedeni ile o yıllarda Konya ilinde görev yapmasından dolayı Murat Yıldırım Konya da hayata gözlerini açmıştır.

Üniversite olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü uzatmalı olarak bitiren Murat’ın özel hayatı ise 2008 yılında Nurçin Terzi oğlu ile evlenseler de 6 sene sonra boşandılar. Daha sonra Londra da Faslı İmane Elbani ile tanıştı ve evlenme kararı aldılar.Kim Milyoner olmak ister kapak resmi

Bu evliliklerinde Cumhurbaşkanı sn. Recep Tayip Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’ın büyük rolü olduğu konuşuldu. Oyunculuk üzerine Yıldız Teknik Üniversitesinde katıldığı tiyatro kulübünde 3 yıl amatör olarak tiyatro yaptı.

İlk kez kamera karşısına 2003 yılında “Ölümsüz Aşk” isimli dizisinde rol alarak bu sektöre giriş yaptı.  Daha Sonra 2004 yılında bütün çocuklarım, 2006 yılında “Fırtına” isimli dizilerle popüler bir oyuncu oldu. Hemen ardından “asi” isimli dizide oynadığı rol ile popülerliğine katkı yaptı.

Daha bir çok dizi ve filmlerde rol alan genç oyuncu Kenan Işık’ın kaza geçirmesinden sonra Şubat 2017 yılından itibaren Kim Milyoner İster yarışmasını sunmaya başladı ve o vakitten beridir sunuculuğunu yapmaktadır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu