Oyuncu Kadrosu

Harcai Gül Kim (Çocuk Oyuncu) Setin Neşe Kaynağı Harcai Dizisi Gül Karakterine Hayat Veren Minik Oyuncu

15 Mart Cuma günü ilk bölümü ile seyirci karşısına çıkacak olan ATV’nin yeni dizisinde mini oyuncu dikkatleri üzerine şimdiden toplamayı başardı. Peki bu minik oyuncu yani Hercai Gül Şadoğlu karakterine hayat veren oyuncu kim olduğunu açıklayacağız. Sakın bir yere ayrılmayın.

Hercai Gül Şadoğlu (Çocuk Oyuncu) Kimdir? 

Şimdiden setin gözdesi olan minik oyuncunun gerçek adı ve daha önce nerelerde kamera karşısına geçtiği elbette merak ediyoruz. Sizleri de bu konuda bilgilendirmek için bu sayfayı açtık. Kısaca Gül Şadoğlu hakkında söylenecek en güzel söz babasının gülü ve en değerli varlığı diyebiliriz. Konakta onun sesini duyan herkes öpmek için kendisini zor tutsa da ağa kızı olmasını da çok iyi şekilde oynamayı biliyor diyebiliriz.

Hercai Gül; Zehra ile Hazar’ın tek kızıdır. Ancak Gül Reyyan’ı ablası olarak bilir. Reyyan Gül’ü hep kardeşi olarka bilmiştir. Gül annesi ile birlikte geçtiğimiz sezon İstanbul’a gitse de bu sezon yine Zehra Şadoğlu’nun konağa gelmesi ile kadroda yerini alacak.

=> Hercai Yaren kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Ebrar Ayla Demirbilek (Hercai Gül Şadoğlu)

Karşımıza Çocuktan al haberi ile çıkan tatlı minik oyuncu hakkında daha uzun uzun dizideki rolü hakkında konuşmak ve sizleri de bilgilendirmek isterdim. Lakin çok kısa bilgi olduğu için annesinin ve babasının gülü ablasının bir tanesi şeklinde bir tanımla ile karakteri iki cümle ile tanıtılmış. Bu sebeple dizi başladıktan sonra daha detaylı bilgilere elbette ulaşır, sizleri de bu konuda bilgilendirmeye devam ederiz. Şimdi bu çocuk oyuncuyu sizlerle tanıştırmak istiyorum.

Harcai Dizisi Minik Oyuncu Gül’ün Gerçek Adı

Yakın zamanda kadar yayın yapan çocuktan al haberi ile ün kazanan ve söylemleri ile oldukça popüler bir çocuk haline gelen ve ATV’nin yeni dizisi Hercai isimli dizide Gül Şadoğlu karakterine hayat veren oyuncununu gerçek adı Ebrar Ayla Demirbilek‘dir. Eylül 2003 yılında İstanbul da hayata gözlerini açan küçük oyuncu terazi burcudur.Hercai Gül Şadoğlu (Ebrar Ayla Demirbilek)

2015 yılında Sen benimsin isimli dizide ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Daha sonra 2018 yılında Meleklerin aşkı şirin olarak karşımıza çıkan tatlı oyuncu oyunculuk üzerine giderek kendisini geliştirmeye devam ediyor. Şu an 6 yaşında olan ve bu yıl okula başlayacak olması nedeni ile oldukça zorlanacaktır. Şimdiden bu yaşında çıktığı bu yolda kendisine başarılar dileriz. Gül Kendisini bakın nasıl anlatmış;

Bu arada Çocuktan al haberi isimli yarışma programındaki videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum. bu arada sosyal medyadan videolar paylaşarak hayranlarına ulaşmaya çalışmaktadır.

Ebrar Ayla Demirbilek Çocuktan Al Haberi Programından Görüntüler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu