Gelinim Mutfakta

Hatice Karabulut İnstagram Adresi [Sosyal Medya Hesabı]

Hatice Karabulut İnstagram Adresi konusunda sizleri bilgilendirmek ve kendisini Hatice gibi tanıtan sayfalar arasında gerçek profil sayfasını göstermek adına bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut instagram adresini sıkı bir şekilde kullandığını ama kopya profillerde benzer paylaşımlarda bulunduğunu görünce Hatice’nin gerçek instagram adresini bilmeyenler konusununda hem bu yazıda gerçek adresi vereceğiz hem de Hatice Karabulut’un sosyal medyada hesabından bazı görüntüler paylaşacağız.

=> Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut kim olduğunu öğrenmek ve yarışmacıyı daha yakında tanımak için tıklayınız.

Hatice Karabulut İnstagram Adresi

Gelinim Mutfakta yarışmasının ilk yarışmacılar arasında yer alan ve izleyenlerin gönlünde taht kuran Hatice Karabulut, bu sevginin mükafatı olarak bir kaç defa  yarışmacı olarak gelme fırsatı oldu. Son geldiğinde ise izleyenlerin zaman zaman dillendirdiği en güçlü yarışmacı kim sorusuna cevap bulmak için best of yarışında katıldı.

Hatice Karabulut İnstagram Profili (Görsel)

Hatice Karabulut Best of yarışmasına katıldıktan sonra haran kitlesinde ciddi bir artış olsa da gerçek sosyal medya hesabını bilmeyenler için bu yazıda gerçek hesabı hakkında bilgi vermek istiyorum.

Hatice Karabulut şu an kadar 32 bilezik sahibi oldu. Bunun yanında bir çok çeyrek altını kazanan Hatice, güçlü rakiplerinin çok ama çok gerisinde olduğunu görüyoruz.

Hatice Karabulut sosyal medya hesabı -(yazı görseli)

Hatice Karabulut’un gerçek instagram adresine ulaşmak için tıklayınız

Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut İnstagram resimleri

Bu yarışmanın ilk yarışmacılar arasında yer alan ve geniş hayran kitlesine sahip olan Hatice Karabulut’un sosyal medya hesabı olan İnstagram dan yaptığı bazı paylaşımlar.

Gelinim Mutfakta Yarışmacısı Hatice Karabulut’un videosu

Şu sıralar Best Of yarışmasında yer alan Hatice Karabulut, programın 1. bölümünde bakın nasıl biriymiş. İşte o görüntüler

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu