Hayat Sırları Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Star Tv’de heyecanla beklenen dizisi Hayat Sırları çok yakında izleyici ile buluşacak. Hayat Sırları dizisinin konusu nedir, hangi oyuncular rol almakta, hangi karakterler var gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında…

Yapımcılığını Most Productions’ın yaptığı, bir Kore dizisi olan “My father is strange.” adlıyapımın Türkçe uyarlaması olan Hayat Sırları’nda rol alacak oyuncular ise Hazar Ergüçlü, Ekin Koç, Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut ve Olgun Toker. Yönetmen koltuğunda Muratcan Oğuz’un oturduğu dizinin senaristi ise Mahinur Ergün. Dizide yer alan bir diğer oyuncu da Ayfer Dönmez.

Güzel oyuncu, Aşk ve Gurur, Dila Hanım gibi oldukça fenomen olan dizilerde rol almıştı. Hayat Sırları’nda Ahmet Mümtaz Taylan evin babasına hayat verirken Devrim Yakut evin annesini canlandıracak. Ekin Koç ise dizinin ana karakteri olan, Hazan Ergüçlü’nün canlandıracağı Seher’e aşık olan Burak’a hayat verecek. 

Hayat Sırları Dizisi Konusu

Seher oldukça hırslı ve başarı dolu bir kişiliğe sahiptir. Avukat olan Seher ile işinde en iyisi olmak için yılmak nedir bilmeyen bir yönetmen olan Burak’ın yolları kesişir. İkili birbirine deli gibi aşık olur. Ama her aşkta olduğu gibi bu aşkta da gelgitler eksik olmaz. Seher’in ailesi de sırlarla dolu bir hayat sahiptir.  İşte hem bu aşk hem de bu aileyi sürprizlerle dolu dakikalar beklemektedir.

Hayat Sırları 1. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 24 Eylül 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın