Haberler

Hayati ve Diğerleri Neden Yayınlanmıyor? Ne Zaman Başlayacak?

Kalan D Hayati ve Diğerlerini neden yayınlanmasını durdurdu? Hayati ve Diğerleri Pazar Neden Yok? Bu soruların cevabını yazımızın devamına bulabilirsiniz.

Kanal D Hayati ve Diğerlerini Neden Yayınlamıyor?

Kalan D ekranlarına çocuklar duymasın adlı dizinin aldığı reytingleri yetersiz bulup yerine “Hayati ve Diğerleri” adlı diziyi getirmişti. Ancak sosyal meyda da çocuklar duymasın adlı dizinin bir çok hayranları dizinin yayınlanması durdurması çok konuşulmuş ve dizinin kaldığı yerden devam etmesini istemişlerdi. Kalan D yetkilileri “hayati ve Diğerleri” adlı diziye de fırsat vermek istediği için 19 Kasımda ilk bölümü ile seyirci karşısına çıktı.

 

hayati resmi

Ancak Hayati ve Diğerler adlı dizinin ilk bölümü olmasına rağmen 3.08 Reyting ile 14. sırada kendisine yer bulması Kalan D ‘nin olaya hemen müdahale etmesine sebep oldu. Kanal D diğer dizilere karşı 3.50 değerinin altını yetersiz gördüğü için Ayrıca Çocuklar duymasın son yayınlandığı gün 4.00 reyting değerini yakalamasından dolayı Hayati ve diğerleri dizinin tutmasını beklemektense çocuklar duymasın dizisinin yükselişe geçmiş seyirciyi kaçırmamak için hayati ve diğerlerine ara verildi. Hayati ve diğerleri ne zaman tekrar ekranlara geleceği şu an için belirsizliğini korusa da çocuklar duymasın reytingleri kötüye doğru gittiği an ensesinde hayati ve diğerleri olacaktır. Çocuklar duymasın cephesinde ise her şey bitti derken yeniden yayınlanma imkanı ortaya çıkması hem yapımcıyı hem de oyuncuları sevindirdi. Yapımcı ve senarsit diziyi izleyiciye daha fazla sevdirmek için elinden geleni yapacağından hiç şüphemiz yok.

 

ocuklar Duymasın Resmi 2

Hayati ve Diğerleri ne zaman yayınlanacak? benim şahsi fikrim ilk bölümünde aldığı reyting yetersiz olduğu için belki senaryonda belki oyuncu kadrosunda izleyicinin dikkatini daha fazla çekecek bir revizyon ile gelebilir. Bu arada Kalan D ‘nin 3.50 altında reyting alan dizilerin yayınlanmasını durdurduğu için Hayati ve Diğerleri hangi dizinin yerine gelebilir ? diye aklımıza soru geldiğinde ilk karşımıza ver elini aşk çıkıyor.

Ver Elini Aşk Dizisi Resmi

Çünkü “Ver Elini Aşk” bu hafta 2.79 reyting değeri ile 21. sırada ancak kendisine yer buldu. Tahminim Ver elini aşk kaçınılmaz sonunu eşiğinde muhtemelen kalan D hayati ve diğerlerini yayınlamaya devam edecek ise yerine Hayati ve diğerleri gelebilir. Yani hayati ve diğerleri Salı günü ekran karşısında olabilir. Bu saate kadar kanal D den bir açıklama gelmediği için ver elini aşk için bir hafta daha sans verilmiş olabilir. Ancak Ver Elini Aşk bu reytinglerde Kalan D ekranlarında hayatta kalması çok zor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu