Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Ali Kim? İyileşecek Mi?

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu dizisine 9. Bölümde konuk oyuncular dahil oldu! Hekimoğlu Ali karakteri ile ekranlara gelecek yetenekli oyuncu hakkında detayları sizler için derledik.

Timuçin Esen, Damla Colbay, Aytaç Şaşmaz, Kaan Yıldırım gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı her Salı saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde her bölümde farklı hastaların farklı hikayelerinin çözüm aşamalarına şahit oluyoruz.

Ateş’in keskin zekası ve ekibinin akıllıca hareketleriyle herkesten tam not alan Hekimoğlu 9. bölümde Ali de hasta olarak gelecek.

Arkadaşlarıyla oynadığı bir oyun sonrasında öleceğine inanan Ali bir bir organlarını kaybeder. Çok hızlı ilerleyen bu hastalığın nedenini tavan arasındaki küflere bağlasalar da hastalığın nedenini bulup çözümü de yine üretmeyi başaracaklar. Kısaca Ali senaryoya göre hastalıktan kurtulacak.

Hekimoğlu Ali Gerçek Adı Yaşı

Son olarak Erkan Petekkaya’nın kadrosunda yer aldığı “Vurgun” dizisinde Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Kemal karakterinin oğluna hayat vermiş olan Aybars Kartal Özson Hekimoğlu dizisinde Ali karakterine hayat verecek.aybars kartal ozson resmi

2008 yılında dünyaya gelen oyuncu ilerleyen zamanda yönetmen olma en büyük hayali. İstanbul’un en sevilen yerlerinden olan Üsküdar’da dünyaya gözlerini açan oyuncu Bulgar gçmeni bir aileden. 2016 doğumlu bir kardeşi var.

Aybars Kartal Özson oynadığı Diziler

  • Bir Çocuk Sevdim (Hasan) – 2011
  • Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Cihangir) – 2012/2013
  • Aramızda Kalsın (Yunus) – 2013 / 2014
  • Kördüğüm (Kaan) – 2015/2016
  • Sen Benimsin (Tahir) – 2015
  • Vurgun (Kerem) – 2019

Aybars Kartal Özson Oynadığı Filmler

  • Benim Babam (Ömer) – 2017

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu