Kim Kimdir

Hekimoğlu Ayça Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Hekimoğlu Ayça kimdir, Hekimoğlu Ayça gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

OJO Pictures yapımı Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu 27. bölümde Ayça adlı bir hasta dikkat çekmekte. Hasta olarak dikkat çekmeyi çok seven bir hasta olan Ayça ile Ateş bir ganyan bayiinde tanışır. Ayça bayiide epilepsi nöbeti geçirince acilen hastaneye götürülür.hekimoglu ayca resmi

Ateş onunla ilgilenmek istese de İpek engel olur ancak ne kadar engel olabilir orası da var. Ateş Ayça’yı muayene edip teşhis koymaya çalışır. Kadının vücudundaki morluklar nedeniyle koyduğu teşhis aslında geçen yıl doktorların koyduğu teşhistir. Ateş Ayça ile yakından ilgilenir.

Hekimoğlu Ayça Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ece Dizdar Hekimoğlu Ayça rolüne hayat vermektedir. 23 Kasım 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan güzel oyuncu uzun süredir ekranlardan uzaktadır. ece dizdar resmi

Belçika’da oyunculuk eğitimi almıştır. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Dizdar, Londra’da da oyunculuk eğitimi almıştır. “En Son Babalar Duyar” dizisiyle sektöre adım atan oyuncu, “Esir Şehrin Gözyaşları”, “Karakol”, “Güneşi Beklerken”, “Beş Kardeş”, “Şubat”, “Arkadaşlar İyidir” yapımlarında rol almıştır.

2019 yılında “Küçük Şeyler” adlı sinema filminde rol alan oyuncu, “Siyah Beyaz Aşk” dizisinde İdil karakterine hayat vermiştir. “Alef” dizisinde de rol almış olan oyuncu “Görünen Adam”, “Fi” dizilerinde de rol almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu