Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Aysel Hemşire Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Hekimoğlu Aysel Hemşire, dizinin ikinci sezonunda sıkça karşılaştığımız karakterlerden bir tanesi oldu. Peki Hekimoğlu Aysel Hemşire kimdir, Hekimoğlu Aysel Hemşire rolüyle izlediğimiz oyuncu kimdir işte merak edilen o detaylar!

OJO Pictures imzalı Salı günlerinin sevilen dizisi Hekimoğlu dizisinde ikinci sezonda dahil olan karakterlerden biri de Aysel Hemşire oldu. Güzelliğiyle ve akıllı halleriyle dikkat çeken Aysel Hemşire rolüyle izlediğimiz oyuncu gerçek hayatta da hemşire desek eminiz merak uyandırır. İşte Hekimoğlu Aysel Hemşire gerçek adı ve detayları!

Hekimoğlu Aysel Hemşire Gerçek Adı Dizilerihekimoglu aysel hemsire resmi

Dilan Serinyel Hekimoğlu Aysel Hemşire karakterine hayat vermektedir. Gerçek hayatta da hemşire olan oyuncu, Hekimoğlu dizisinin çekim alanı olan Okan Üniversitesi bünyesinde çalışmaktadır.dilan serinyel resmi

Hemşire olan Dilan Serinyel, bir taraftan da oyunculuk eğitimi almaktadır. Grup Yeşilmişlik’te tiyatro yapan oyuncu, 2013 yılında Tv 8 ekranlarının beğenilen yetenek yarışması olan “Yetenek Sizsiniz” programına katılmıştır.

“Bir Sabah Uyandık, Herkes Gitmişti” tiyatro oyununda rol almış olan oyuncu, Hekimoğlu dizisinde 2. sezonda yer alan oyunculardan biri olmuştu.

Dilan Serinyel Dizileri ve Filmleri (Hekimoğlu Aysel Hemşire)

  • Hekimoğlu (Aysel Hemşire) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu