Kim Kimdir

Hekimoğlu Can Kimdir? Nazlı’nın Eşi

Hekimoğlu Can kimdir sorusu bu akşam Hekimoğlu dizi izleyicisinin aklına takıldı. Peki Can kimdir? Nazlı’nın eşi Can hakkında detaylar!

Hekimoğlu dizisinde 3 defa düşük yapan ve tüp bebek tedavisi ile hamile kalan Nazlı’nın eşi olan Can, biraz içki içmiştir. Bu nedenle direksiyon başına eşi Nazlı geçer. Yolda birdenbire kendinden geçen Nazlı, doğacak oğluna da Can ismini vermeyi istediği müjdesi ile eşini sevindirse de hastalanması ile yüreği ağzına gelmiştir.

Hekimoğlu Can Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimoğlu dizisinde Can karakterine hayat veren oyuncu Ahmet Kaynak. Daha önce “Zümrüdüanka” dizisinde Avukat Ejder karakterine hayat vermiş olan oyuncu hakkında detaylarla devam edelim.

Ahmet Kaynak Kimdir? Hangi Dizide Oynadı?

1978, Aralık ayında dünyaya gelen oyuncu İzmit doğumludur. İstanbul’da bulunan Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur.

ahmet kaynak resmi

1991 yılında “Düşler” adlı yapımda Murat rolüyle ilk kez ekranlara gelen oyuncu, 2002 yılında “Azad” adlı yapımda Suat karakterine hayat vermiştir.

2018 yılında Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Servet” dizisinde Yaşar Karaçam rolü ile ekranlara gelen oyuncu dizinin kısa süre sonra final kararı almasının ardından Fox Tv ekranlarının her Pazartesi ekranlara gelen dizisi “Yasak Elma” dizisi ile yeniden ekranlara gelmiştir. Bu dizide Sabri karakteri ile büyük beğeni almıştır.

Ahmet Kaynak Oynadığı Diziler ve Filmler

Düşler (Murat) – 1991

Azad (Suat) – 2002

Hayalet (Kutay) – 2004

Müjgan Bey (Kadfim) – 2004

Düşler ve Gerçekler (Murat) – 2005

Kaybolan yıllar (Ender) – 2006

cemile (Güney) – 2006

Kavak Yelleri (Erdal) – 2007

Şubat (Tolga) – 2012

Beş kardeş (taşkın) – 2015

Servet (Yaşar) – 2018

Yasak elma (Sabri) – 2018

Zümrüdü Anka (Ejder) – 2020

Hekimoğlu (Can) – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu