Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Cem Kim? Çocuk Oyuncu

Hekimoğlu dizisinde her hafta olduğu gibi bu hafta da ilginç hastalar gündemde olacak. Bu hafta adını sıkça duyacağımız hasta Cem olacak. Peki Hekimoğlu Cem kim? Hekimoğlu dizisinde rol alan çocuk oyuncunun gerçek adı ne hakkında bilgiler sizler için yazımızda derlendi.

Her hafta Salı Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisine Cem adlı bir hasta bu hafta damga vurdu. Annesini ikna etmek çok zor olan Cem Ateş sayesinde iyileşecek olan hastalar arasında olacak.hekimoglu yalgın yeter resmi

Kadrosunda Timuçin Esen, İpek Özkan, Okan Yalabık, Damla Colbay, Kaan Yıldırım ve Aytaç Şaşmaz gibi usta oyuncuların yer aldığı Hekimoğlu dizisinde yine bomba bir bölüm bizlerle. Bu bölümde çileden çıkmış bir İpek’i izlerken helal olsun dediğimiz dakikaların da olduğu dizide Cem’in annesine de yeter artık diye bağırasımız  gelecek. Cem ise bu süreçte en çok etkilenen kişi olacak.

Hekimoğlu Cem Gerçek Adı Yaşı

Yalgın Yeter Hekimoğlu dizisinde Cem karakterine hayat vermektedir. Geçtiğimiz yıl “hamlet” oyunundaki başarısı ile ödül almış olan Yeter, Tiyatrocu Tolga Yeter’in oğlu olan oyuncu Doğa Koleji’nde eğitim görmektedir. Annesi Yelda Yeter. 2005 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu, “Günahkar”, “Patron Bebek”, “Ferdinand”, “Eski Evdeki Büyülü Saat”

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu