Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Ceyda Kim? (Kalp Krizi Geçiren Çocuk)

Kanal D ekranlarında her Salı ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinde bu bölümde bir çocuk oyuncu konuk olacak. Hekimoğlu Ceyda karakteriyle ekranlara gelen oyuncu bakın kim çıktı!

Timuçin Esen, Ebru Özkan, Damla Colbay, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Okan Yalabık gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Hekimoğlu dizisi bu akşam 12. bölüm ile ekranlara gelecek. Bu bölümde Ceyda adlı küçük bir hasta ile ilgilenen Ateş’i izleyeceğiz.

Ceyda henüz 10 yaşında olan bir kızdır. Kilo problemi olan Ceyda beden dersinde ip atlarken bir anda fenalaşır. Kalp krizi teşhisi ile hastaneye kaldırıldığında Ateş bu vakayı klasik bulup başta kabul etmez ama ilerleyen dakikalarda bu vakayı kabul eder.emine aydin resmi

Etmesiyle de olaylar iyice entresanlaşır. Ceyda ise her çocuk gibi davrandığını ama bunu başaramadığını söyleyip ağlar. Bu sırada öyle gözyaşı döker ki izleyici helal olsun der. Sosyal medyada da bu sahne çok konuşuldu ve

Oyunculuğu harika!

övgüleriyle dikkat çeken bu oyuncu kimdir gelin hatırlayalım.

Hekimoğlu Ceyda Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Emine Aydın Hekimoğlu dizisinde Ceyda adlı bir karaktere hayat vermektedir. emine aydin resmiÇocuk oyuncu daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Bir Aile Hikayesi” adlı aile dizisinde rol almıştır. Dizide Beste karakterinin çocukluğuna hayat vermiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu