Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Dizisi Deniz Kim? Basketçi Çocuk Bakın Kim Çıktı!

Hekimoğlu Dizisi Deniz karakterine hayat veren oyuncu en son Fox TV yayınlanan 4N1K dizisinde yer almıştı. Şimdi Hekimoğlu Deniz karakteri ile bölüm oyuncusu olarak kadroya katıldı.

17 Aralık 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında oldukça hızlı bir başlangıç yapan, eleştirilerin aksine Mucize Doktor yada Doktorlar dizisinin kopmayı olacak konularında oldukça uzak bir çizgide harika bir giriş yaptı.

Bu yazıyı hemen bölüm sonunda aldığım için aldığı reytingleri sizlerle paylaşamayacağım. Ancak düşük bir reytingle başlasa dahi ilerisinde çok iyi konumları elde edeceğini biliyorum.Hekimoğlu dizisi Deniz - Sina Özer

Olay dizilerinde her bölümde, yeni bölüm oyuncusunun kadroya girmesine çok aşinayız. Bu konuda Arka Sokaklar dizisinde her bölümde farklı karakterleri gördüğümüz gibi [mavibuton]Hekimoğlu dizisi oyuncuları[/mavibuton]  ana kadrosunda yer alamayan ama bölüm oyuncusu olarak dikkat çeken isimleri de sizlere tanıtmaya ve bilgilendirmeye devam ediyoruz.

Hekimoğlu Deniz Kimdir?

Hekimoğlu dizisinin 2. bölümün de yani 24 Aralık 2019 Salı günü ekrana gelecek olan bölümde “Uyku Terörü” hastalığı teşhisi konulan basketbolcu Deniz karakterini bölüm oyuncusunu izleyeceğiz.

Vakıa olarak oldukça farklı olmasından dolayı mı yok sa doktor Ateş yaşadığı bir olaydan dolayı mıdır bilinmez ama Vakayı bilerek kendi isteği ile alması en yakın mesai arkadaşları arasında şaşkınlığa neden oldu.Hekimoğlu Deniz - Sina Özer

Ateş çalışmaktan faza haz etmeyen ama aldığı işi yarıda bırakmayan uzman bir doktordur. Genel de işi kendisine yıkmaya çalışan mesai arkadaşlarına öce naz eder. Sonra vakıayı kabullenir. Çözülemeyen ve kendisine kadar gelmiş olayları, olay yeri inceleme uzmanı edası ile ele alarak konuyu açıklığa kavuşturup, hastalığı iyileştirmektedir.

Ancak ikinci bölümde [saributon]Doktor Ateş Hekimoğlu[/saributon] Vakayı kendi isteği ile aldığını gören Orhan, hastane müdiresine;

“İlk kez kendi iradesi ile hasta kabul etti değil mi?”
Doktor Orhan 

Orhan bu soruyu sınıf arkadaşı aynı zamanda çalıştığı hastanenin yönetici olan İpek’e sordu. İpek ise şaşkınlıkla evet diyebildi. Oldukça karmaşık gözüken olaya el atacak olan Hekimoğlu Ateş, Deniz’i iyileştirmek için elinden geleni yapacak.

Hekimoğlu dizisi Deniz Karakterinin Özellikleri

  • 16 Yaşında
  • Basketbolcu
  • Çift Görme
  • Gece Terörü atağı var

Bu bulguları olan Deniz’in hastalığının sebebini derinlemesine araştıracak ve nihayete kavuşturacaklar. Şimdi dizide Basketbolcu Deniz karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adını ve daha önce yer aldığı dizi ve filmlerin isimlerini açıklamak istiyorum

Sina Özer Kimdir? (Hekimoğlu Dizisi Deniz)

24 Aralık 2019 Salı günü Hekimoğlu dizisinin ikinci bölümünde hasta ve atakları olan basketbolcu Deniz karakterine hayata veren oyuncunun gerçek ismi Sina Özer’dir.Hekimoğlu basketbolcu hasta çocuk - Sina Özer

Sina Özer; 24 Ağustos 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Başak burçlu olan Sina, lisans eğitimini Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümün de tamamlamıştır. Üniversite yıllarında oyuncu olmayı kafasına koyan Sina, gerekli eğitimleri usta isimlerden almıştır.

Behsat Uygur’un oğlu Nejad Uygur (Bizim Hikaye Hikmet) ile birlikte sosyal medya da çektiği videolar ile büyük yankı uyandırmayı başarmıştır. İlk defa kamera karşısına Gurbette Aşk isimli dizide canlandırdığı karakter ile sektöre giriş yapmıştır. En son Fox TV ekranlarında yayınlanan 4N1K isimli gençlik dizisinde Gökhan karakterini canlandırmıştı. 

Sina Özer’in Yer Aldığı Diziler
  • 2019 – Hekimoğlu
  • 2018 – 4N1K
  • 2014 – Aşkın Kanunu
  • 2014  – Gurbette Aşk
Sina Özer’in Yer Aldığı Filmler
  • 2018 – 4N1K 2
  • 2017 – 4N1K

Hekimoğlu dizisi basketbolcu Deniz karakteri ile her ne kadar bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıksa da adından söz ettirmeyi başaran Sina Özer’e başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu