Oyuncu Kadrosu

Hekimoğlu Dizisi Mehmet Ali Kimdir? Mehmet Ali’nin Hikayesi!

Kanal D ekranlarında 18 Aralık Salı günü başlayacak olan Hekimoğlu dizisi Mehmet Ali kimdir? Nörolog Mehmet Ali’nin hikayesi nedir? Hem karakter hem de oyuncu hakkında merak edilen detaylar yazımızda sizleri bekliyor. 

İstanbul’un fakir bir mahallesinde dünyaya gelen Doktor Mehmet Ali, Ateş’in hastanesinde çalışan nörolog. Mehmet Ali öyle zor şartlar altında okumuştur ki bir daha o günlere dönmemek için mesleğine dört elle sarılır. hekimoglu mehmet ali kaan yildirim resmiAteş hastanede Mehmet Ali’nin hikayesini en iyi bilen kişidir. Bu nedenle yeri geldiğinde de bunu kullanır. Ateş’i en çok eleştiren kişi de mehmet Aliden başkası değildir. Eleştirir eleştirmesine ama hastanede Ateş’e tavır olarak en benzeyen kişi de kendisidir.

Hekimoğlu Dizisi Mehmet Ali’nin Gerçek Adı Hayatı

Kaan Yıldırım Hekimoğlu dizisinde Mehmet Ali’ye hayat veren kişidir. Aralık 1986 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu,  Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur. Oyunculuk eğitimini “Atölye Kraft’ta” almıştır.  hekimoglu kaan yildirim resmiKanal D ekranlarında “Kayıp” adlı dizide kahyanın oğlu keremin  arkadaşı rolü ve 2014 yılı yapımı “Ulan İstanbul” adlı dizide ferdi karakteri yıldızının parlamasına sağlamıştır.

2016 yılı yapımı “Kalbim Yangın Yeri” adlı dizide Volkan karakteri ile karşımıza çıkmış olan oyuncu, Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Klavye Delikanlıları” adlı dizide rol almıştır. Bu dizide Kerem karakterine hayat veren oyuncu 1,80 boyunda ve 70 kilodur.

Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İnsanlık Suçu” adlı dizide Cemal karakteriyle dikkatleri çeken oyuncu dizinin final yapmasının hemen ardından oyuncunun yeni dizisi TRT Halka dizisi oldu. Bu dizide Kaan karakterine hayat verdi. Oyunculuk dışında yapımcı olarak da çalışmaktadır. 

Kaan Yıldırım Oynadığı Diziler

  • Kayıp (Kadir) – 2013
  • Ulan İstanbul (Ferdi) – 2014
  • Adı Mutluluk – 2015
  • Kalbim Yangın Yeri (Volkan) – 2016
  • Klavye Delikanlıları (Kerem) – 2017
  • İnsanlık Suçu (Cemal) – 2018
  • Halka (Kaan) – 2018

Kaan Yıldırım Oynadığı Filmler

  • Yok Artık 2 – 2016
  • Bölük – 2017

Kaan Yıldırım Eşi Kimdir?

Kendisi gibi oyunculukla uğraşan “Kalbim Yangın Yeri” adlı diziyle tanıdığımız Ezgi Eyüpoğlu ile bir evlidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu